مدیر روابط عمومی شرکت ملی پست، با انتشار پیام توئیتری، در مقایسه ارسال مرسوله‌های نمایشگاه مجازی کتاب تهران با دو نمایشگاه فرانکفورت و بلونیا از توجه اتحادیه جهانی پست از نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران خبر داد.
استقبال اتحادیه جهانی پست از نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا)، حسن عمیدی، مدیر روابط عمومی شرکت ملی پست، در حساب کاربری خود در توئیتر نوشت: «از چهارشنبه، یکم بهمن‌ماه همزمان با شروع نمایشگاه مجازی کتاب، روزانه هزاران بسته توسط شرکت ملی پست توزیع می‌شود. هرچند علی‌رغم تاکید ما و قیمت پایین کارتن مخصوص کتاب، برخی ناشران از پاکت غیراستاندارد استفاده کرده‌اند، با کمک جعبه‌های پلاستیکی در رهسپاری سعی داریم خدمت باکیفیتی را ارائه کنیم.

خریداران کتاب توجه داشته باشند برای ارسال بهتر و سریع‌تر مرسولات آدرس‌دهی دقیق داشته باشند و کدپستی را حتماً درج کنند؛ ارائه شماره تماس برای هماهنگی هرچه بهتر بین گیرنده و ماموران پستی نیز یکی از موارد مهم است که خریداران نیاز است تا آن را رعایت کنند. افتخاری دیگر برای پست ایران؛ تنها پس از گذشت ۳ روز از نمایشگاه مجازی کتاب تهران، تعداد ۳۱ هزار مرسوله پستی ثبت شد.
تنها در سه روز اول نمایشگاه مجازی کتاب تهران رکوردی بالاتر از نمایشگاه کتاب فرانکفورت با ۲۱هزار مرسوله در طی یک هفته و نمایشگاه کتاب بلونیا با ۱۶ هزار مرسوله در ۱۰ روز ثبت شد، خداقوت به‌ همکاران‌مون که تلاش شبانه‌روزی داشتند.»   
مدیرکل ‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏روابط عمومی، دفتر مدیرعامل و امور استان‌های شرکت ملی پست همچنین با بازنشر توییت اتحادیه جهانی پست درخصوص نخستین نمایشگاه مجازی کتاب نوشته است: «#اتحادیه_جهانی_پست در حساب توییتری خود از نخستین #نمایشگاه_مجازی_کتاب_ایران و حمایت و مشارکت #پست_ایران از این رویداد فرهنگی خبر داد.»
کد مطلب : ۳۰۱۷۲۶
http://www.ibna.ir/vdcgxq9w3ak9zu4.rpra.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما