روایتی دیگر از روزهای سخت؛

«باباکوهی» منتشر شد

رمان «باباکوهی» نوشته‌ محمد محمودی نورآبادی از سوی نشر صاد منتشر شد.
«باباکوهی» منتشر شد
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران به نقل از روابط‌عمومی نشر صاد، رمان باباکوهی نوشته‌ محمد محمودی نورآبادی از سوی نشر صاد منتشر شد.

هشت‌سال دفاع مقدس روایت‌های زیادی را در دل خود جای داده است. مقاومت مردمی و دلیرانه در مقابل نیروهای متخاصمی که در رزمگاهی نابرابر به مصاف جوانان این مرز و بوم آمدند. پیوندی‌‌ست میان سلحشوری متدینانه و اسطوره‌های ملی شاهنامه. در این میان قصه «باباکوهی» به‌قلم «محمد محمودی نورآبادی» قصه همین پیوستگی دا‌ل‌های ملی و دینی ماست. پیوست جان‌ها در یک وطن مألوف و انسی فراتر از مرزها با مام میهن، که به مظلومیت مردمان این سرزمین گره خورده و به انزجار از ظلم‌پذیری آغشته است. باباکوهی روایت خاطراتی از جنگ و مبارزات مردم در دوران انقلاب از زبان یک معلم بازنشسته است. این داستان را می‌توان روایت بومی مردمان استان فارس از رشادت‌های آن سال‌های پر از زخم و درد، اما پراز افتخار دانست.
 
از «محمد‌ محمودی ‌نورآبادی» پیش از این نیز چنداثر در حوزه دفاع مقدس منتشر شده است که در جشنواره‌های متعدد تقدیر و حائز رتبه شده‌اند.

نسخه‌ الکترونیکی کتاب را می‌توانید از کتابراه تهیه کنید. نسخه‌ی کاغذی کتاب نیز قابل سفارش از سایت نشر صاد saadpub.ir است.
کد مطلب : ۳۰۱۶۰۵
http://www.ibna.ir/vdccxsq1p2bqxe8.ala2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پرونده شهید سلیمانی
فیلم