کتابخانه و موزه ملی ملک، خدمات‌رسانی فرهنگی به گردشگران، دوستداران کتاب و پژوهشگران را از روز دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹ خورشیدی در روزهای زوج (شنبه، دوشنبه، چهارشنبه) از سرمی‌گیرد.
کتابخانه و موزه ملی ملک، خدمات فرهنگی را از 29 دی 1399 از سر می‌گیرد
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، به‌نقل از روابط عمومی موسسه کتابخانه و موزه ملی ملک، موقوفه آستان قدس رضوی، بازگشایی تالارهای کتابخانه‌ای و موزه‌ای از روز دوشنبه 29 دی 1399 خورشیدی در روزهای زوج (شنبه، دوشنبه، چهارشنبه) با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی در کتابخانه و موزه ملی ملک انجام می‌پذیرد. این موقوفه در روزهای زوج هفته از ساعت 8:30 تا ساعت 14:30 میزبان گردشگران، دوستداران کتاب و پژوهشگران خواهد بود.
 
خدمات مجازی و غیر حضوری بزرگ‌ترین موقوفه فرهنگی ایران به مخاطبان هم‌زمان با این خدمات‌رسانی پیوستگی خواهد یافت. دوستداران فرهنگ و هنر اسلامی- ایرانی می‌توانند همچون ماه‌های گذشته از خدمات مجازی و غیر حضوری کتابخانه و موزه ملی ملک بهره بگیرند.
 
فایل‌های راهنمای زیر را می‌توانید ببینید، دریافت کنید و از شیوه‌های بهره‌گیری از خدمات کتابخانه‌ای و موزه‌ای در موسسه کتابخانه و موزه ملی ملک آگاهی پیدا کنید؛
 
شیوه‌نامه بازدید از موزه در دوران گسترش بیماری کرونا
 
شیوه‌نامه بهره‌گیری از کتابخانه در دوران گسترش بیماری کرونا
کد مطلب : ۳۰۱۴۲۷
http://www.ibna.ir/vdcewz8xfjh87ei.b9bj.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نمایشگاه مجازی کتاب
پرونده شهید سلیمانی