مدیرکل روابط‌عمومی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران:

صداوسیما نقشی بی‏‌بدیل در اطلاع‏ رسانی نمایشگاه مجازی کتاب خواهد داشت

محمدحسین رنجبران بیان کرد: صداوسیما به عنوان رسانه‏‌ای فراگیر که محل رجوع بخش اعظم ایرانیان است، قطعا نقش بی‏ بدیلی در اطلاع‏‌رسانی و دعوت مردم به حضور در این نمایشگاه خواهد داشت.
صداوسیما نقشی بی‏‌بدیل در اطلاع‏ رسانی نمایشگاه مجازی کتاب خواهد داشت
به‌گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، محمدحسین رنجبران، مدیرکل روابط‌عمومی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران در گفت‌وگو با روابط‌عمومی خانه کتاب و ادبیات ایران بیان کرد: امسال با توجه به شیوع بیماری کرونا، چاره‌ای جز تغییر سبک زندگی و کسب و کارهای پیش روی‏مان نیست. راه‏ حل‏ های خلاقانه، استفاده از امکانات موجود و یافتن چاره‏‌های جدید، به رونق کسب و کارها و در همین حال کمک به صنعت چاپ و نشر، به ویژه ناشران کتاب خواهد انجامید.
 
او با اشاره به این که اگر نمایشگاه مجازی کتاب از ابزارهای نوین بهره ببرد، حتما به تجربه بسیار خوبی تبدیل خواهد شد بیان کرد: کما اینکه رسانه ملی نیز هفدهمین نمایشگاه فناوری رسانه خود را به صورت مجازی برگزار کرد و توانست تجربه ارزنده‏ای را ثبت کند. بنابراین در نظر داشتن ابزارهای مضاعف در نمایشگاه مجازی کتاب، قطعا به معرفی بهتر کتاب‏‌ها و ترغیب مخاطبان به کتابخوانی می‌‏انجامد.
 
وی افزود: صداوسیما به عنوان رسانه‌ای فراگیر که محل رجوع بخش اعظم ایرانیان است، قطعا نقش بی‏‌بدیلی در اطلاع‏رسانی و دعوت مردم به حضور در این نمایشگاه خواهد داشت.
 
رنجبران همچنین بیان کرد: همچون سال‏ های اخیر، رسانه ملی برخود فرض می‌داند که در برنامه‏های متعدد و متنوع خود برای بخش‏ های مختلف جامعه، این نمایشگاه را به مخاطبان معرفی کند. این اقدام چه در قالب خبری و چه در قالب ویژه برنامه‏ ها صورت خواهد گرفت.
 
 
مدیرکل روابط‌عمومی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران عنوان کرد: به طور مشخص برنامه‏های رادیویی متعددی برای این منظور تدارک دیده شده و برنامه‌های خبری نیز به فراخور بحث، به این رویداد خواهند پرداخت. برنامه‏ها در همه شبکه‌ها پخش خواهد شد، چرا که هر کدام از شبکه ‏ها طیف خاصی از مخاطبان را دارند.
 
رنجبران در پایان گفت: رسانه ملی با تمام توان این برنامه ‏ها را پوشش خواهد داد و کمک به جهش تولید در بخش فرهنگ را بر خود فرض می‌داند. ان‏شاالله این نمایشگاه به فرصتی برای ارتقای فرهنگ کتابخوانی و رونق صنعت نشر کتاب در این ایام کرونایی تبدیل شود.
 
نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران از اول تا ششم  بهمن ماه برگزار خواهد شد.
کد مطلب : ۳۰۱۳۷۹
http://www.ibna.ir/vdca06neo49nwe1.k5k4.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما