به‌همت کتابخانه میرداماد صورت می‌گیرد؛

اجرای طرح مجازی مبادله کتاب در اصفهان

طرح مجازی مبادله کتاب توسط کتابخانه میرداماد در اصفهان به صورت مجازی و برای کتاب‌های حوزه حقوق در حال اجرا است.
اجرای طرح مجازی مبادله کتاب در اصفهان
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در اصفهان، مدیر کتابخانه میرداماد در این باره گفت: کتابخانه میرداماد به‌عنوان کتابخانه تخصصی حقوق بخشی به‌نام «مبادله کتاب شهروند» با 12 هزار جلد کتاب دارد که برای رفاه دانشجویان و اساتید اقدام به طرح مجازی مبادله کتاب کرده است.

مرضیه اربابان افزود: شهروندان اصفهانی می‌توانند کتاب‌های تمیز، سالم و نسبتا خوب خود را با مراجعه به این بخش به‌صورت رایگان با کتاب مورد نظرشان مبادله کنند.

وی ادامه داد: به خاطر کرونا درحال حاضر حتی شرایط به‌گونه‌ای است که شهروندان می‌بایست حضور فیزیکی کمتری در دورهمی‌ها داشته باشند و به‌همین خاطر می‌توانند به صورت مجازی از این طرح بهره‌مند شوند.

مدیر کتابخانه میرداماد تصریح کرد: علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به سایت کهن‌برگ به نشانی www.kohanbarg.ir کتاب‌های مورد نظر خود را با دیدن اطلاعات توصیفی، عکس روی جلد و محل نگهداری کتاب را انتخاب و پس از آن با مراجعه حضوری کتاب ها را مبادله کنند.

یادآوری می‌شود، کتابخانه تخصصی میرداماد واقع در خیابان نیکبخت غربی بعد از ساختمان دادگستری، کتابخانه‌ای برای علاقه‌مندان به مبادله کتاب در حوزه شهروندی و حقوق است. این کتابخانه تخصصی در سال 1396 یکی از 10 کتابخانه برتر تخصصی در اصفهان شد.
کد مطلب : ۲۹۹۰۷۳
http://www.ibna.ir/vdchqwnix23nwvd.tft2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما