رئیس فرهنگسرای اندیشه از تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره «فصل همدلی» با توجه به استقبال اهالی هنر و درخواست شرکت کنندگان تا پایان آبان ماه خبر داد.
مهلت ارسال آثار جشنواره ادبی فصل همدلی تمدید شد
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا)، به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای اندیشه، ناصر امین‌زاده، رئیس فرهنگسرای اندیشه درباره برگزاری جشنواره ادبی فصل همدلی، گفت: این جشنواره طی دو ماه گذشته با نگاهی به عناوین «صلح و آرامش»، فرشته‌های زمینی‌(یاریگران- مدافعان و ایثارگران سلامت)، پایداری و صبر، امید - خودباوری و شکوفایی، اخلاق، معنویت، نیایش و عظمت خالق در دو بخش شعر (کلاسیک، نو، ترانه) و داستان (داستان کوتاه، داستانک، خاطره، دلنوشته و وقایع‌نگاری تاریخی- ادبی دوران کرونا)  در حال برگزاری است.
 
وی با بیان اینکه مهلت ارسال آثار به جشنواره به درخواست متقاضیان شرکت‌کننده و همچنین شکل‌گیری موج سوم کرونا تمدید شده‌است، افزود: بر این اساس علاقه‌مندان به شرکت در این جشنواره می‌توانند آثار خود را از سراسر ایران تا ۳۰ آبان‌ماه، با قید مشخصات کامل، شامل نام و نام خانوادگی، سال تولد، کدملی، میزان تحصیلات و رشته تحصیلی، آدرس محل سکونت به همراه کد پستی، شماره تماس و نشانی به نشانی الکترونیکی put.andisheh@gmail.com یا به نشانی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، بوستان شهید نیاکی(اندیشه) فرهنگسرای اندیشه ارسال کنند.
 
مدیر فرهنگی هنری منطقه ٧ خاطرنشان کرد: مجتبی رحماندوست، دبیر علمی جشنواره، سعید بیابانکی دبیر بخش شعر و قاسم علی فراست نیز دبیری بخش داستان این جشنواره را برعهده دارند. همچنین آقایان محمدعلی بهمنی، عبدالجبار کاکایی و محمدمهدی سیار هیأت داوران بخش شعر این جشنواره و همچنین آقایان محمدرضا بایرامی، مجید قیصری و شهریار عباسی نیز هیأت داوران بخش داستان‌نویسی را تشکیل می دهند.
 
کد مطلب : ۲۹۷۵۸۰
http://www.ibna.ir/vdcivyarut1a3w2.cbct.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما