?> ?> رئیس هیئت داوران جشنواره کتاب و رسانه انتخاب شد | ایبنا
با حکم دبیر نوزدهمین دوره جشنواره؛

رئیس هیئت داوران جشنواره کتاب و رسانه انتخاب شد

با حکم امیدعلی مسعودی دبیر نوزدهمین جشنواره کتاب و رسانه، حسن خجسته به‌عنوان رئیس هیئت داوران این دوره از جشنواره کتاب و رسانه انتخاب شد.
رئیس هیئت داوران جشنواره کتاب و رسانه انتخاب شد
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا)، مسعودی همچنین رجبعلی سالاریان را به‌عنوان رئیس هیئت اجرایی نوزدهمین جشنواره کتاب و رسانه منصوب کرد.

حسن خجسته،‌ دانشیار گروه رادیو دانشکده تولید دانشگاه صدا و سیما است و سردبیری برنامه‌های صبحگاهی «سلام، صبح بخیر»، «سلام تهران» و معاون صدای جمهوری اسلامی ایران، مدیر گروه اجتماعی رادیو تهران و... را در کارنامه کاری خود دارد. او ده‌ها کتاب و مقاله در زمینه رادیو ترجمه و تالیف کرده‌است که ازجمله آن‌ها می توان به  «جامعه‌شناسی رادیو»، «جامعه‌شناسی رادیو و رسانه»، «مدیریت رسانه»، «جامعه، موسیقی، رادیو» و... اشاره کرد.

رجبعلی سالاریان، دکترای مدیریت و برنامه‌ریزی فرهنگی، مدرس دانشگاه، مدیر گروه روابط عمومی و امور فرهنگی در دانشگاه است و مدیریت روابط عمومی و امور بین‌الملل موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران  را نیز برعهده دارد.

آیین پایانی نوزدهمین دوره جشنواره کتاب و رسانه و معرفی برگزیدگان، همزمان با بیست وهشتمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران در آبان ۱۳۹۹ برگزار خواهد شد.
کد مطلب : ۲۹۷۵۵۷
http://www.ibna.ir/vdccpmqim2bqop8.ala2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما