چهلمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب اندونزی صبح امروز (۷ مهر ماه) به صورت مجازی با حضور موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران افتتاح شد.
افتتاح نمایشگاه مجازی کتاب اندونزی با حضور موسسه خانه كتاب و ادبيات ايران
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، به نقل از روابط عمومی موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران، نمایشگاه بین‌المللی کتاب اندونزی برای اولین بار به صورت مجازی و با ارائه امکاناتی نظیر فروش کتاب، خرید و فروش حق نشر، برگزاری نشست‌های تخصصی و کارگاه‌های آموزشی افتتاح شد.
 
مؤسسه خانه کتاب و ادبیات ایران به  نمایندگی از صنعت نشر کشور ایران در این نمایشگاه که یک نمایشگاه ترکیبی است و علاوه بر نمایش کتاب جنبه فروشگاهی نیز دارد حضور دارد و به معرفی کتاب‌های برگزیده جوایز ادبی از قبیل جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران و جایزه جلال آل احمد می‌پردازد.
 
معرفی صنعت نشر ایران، کتابچه معرفی نویسندگان برتر حوزه کودک و نوجوان به زبان انگلیسی، معرفی آثار حوزه کودک و نوجوان به زبان انگلیسی، معرفی نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران و... از دیگر فعالیت‌های مؤسسه خانه کتاب و ادبیات ایران در این دوره از نمایشگاه کتاب اندونزی است.
 
چهلمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب اندونزی به صورت مجازی با حضور ۱۶۰۰ ناشر اندونزیایی و کشورهایی مانند ایران، چین، مالزی، تایلند، هند، آلمان، ترکیه، انگلستان، آمریکا و کشورهای عضو اتحادیه ناشران «آ سه آن» و با معرفی حدود ۴۰ هزار عنوان کتاب جدید و با برگزاری وبینارهای تخصصی و آموزشی از ۷ تا ۱۶ مهرماه ۱۳۹۹( Sep ۲۸ – ۷ Oct  ۲۰۲۰) برگزار خواهد شد.
 
آیین افتتاحیه این نمایشگاه دوشنبه( ۷ مهرماه) از ساعت ۱۰ الی ۱۱:۳۰ به وقت جاکارتا و به صورت مجازی برگزار می‌شود. نمایشگاه کتاب اندونزی هرساله توسط وزارت فرهنگ و با همکاری اتحادیه ناشران این کشور برگزاری می‌شود.
کد مطلب : ۲۹۶۴۲۴
http://www.ibna.ir/vdcewp8wejh8oei.b9bj.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

برنامه ششم توسعه در صنعت نشر
تاثیر تخفیف بر بازار کتاب