قصه‌ای دیگر از هوشنگ مرادی کرمانی با صدای حسن علیکرمی منتشر شد

شیرینی شنیدن «مربای شیرین»

کتاب صوتی «مربای شیرین» به قلم هوشنگ مرادی کرمانی با صدای حسن علیکرمی منتشر شد.
شیرینی شنیدن «مربای شیرین»
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، به نقل از روابط عمومی نوین کتاب، «مربای شیرین» از جمله داستان‌های جذاب هوشنگ مرادی کرمانی که عنوان کتاب برگزیده‌ کتابخانه بین‌المللی مونیخ آلمان را نیز در سال 1999 کسب کرده،‌ حالا به همت «موسسه نوین کتاب» با صدای حسن علیکرمی نویسنده، کارگردان و بازیگر تئاتر و مدرس دانشگاه شنیدنی شده است.
 
گره داستان با یک مسئله‌ خیلی ساده و پیش پا افتاده یعنی باز نشدن در شیشه مربا و در قالب طنز و اغراق در رویدادها شروع می‌‌شود و تا مدتی سبب بهم‌ریختگی میان خانواده‌ها و اهالی شهر می‌شود.
درواقع مرادی کرمانی با طرح یک داستان به‌ظاهر ساده تلاش دارد مخاطبان اصلی کتابش یعنی نوجوانان را تشویق به پیگیری حق و حقوق خود و اصلاح ناهنجاری‌های حتی کوچک جامعه با مطالبه‌گری درست سوق دهد.

داستان «مربای شیرین» آنقدر جذاب بوده که مرضیه برومند در سال ۱۳۸۰ فیلم سینمایی آن‌را با همین نام ساخت و مخاطبان را به سالن‌های سینما کشاند.
انتخاب موسیقی، میکس و مسترینگ این اثر را «بهنام کلاه‌بخش» برعهده داشته است.

«مربای شیرین» با زمان 2 ساعت و 24 دقیقه در سایت «نوین‌کتاب» به نشانی novinketab.com و پلتفرم‌های عرضه کتاب در دسترس علاقه‌مندان به کتاب گویا قرار گرفته است. 

گفتنی است، کتاب «مربای شیرین» که از پرفروش‌ترین آثار هوشنگ مرادی کرمانی است، برای نخستین‌بار در سال ۱۳۷۷ توسط انتشارات معین منتشر شد و تاکنون 28 بار تجدید چاپ شده است و حالا برای نخستین بار «نوین‌کتاب» این کتاب را شنیدنی کرده است.
کد مطلب : ۲۹۶۳۶۴
http://www.ibna.ir/vdch--nik23nwxd.tft2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما