همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس انجام می‌شود؛

عرضه ۲ هزار عنوان کتاب توسط «به‌نشر»

مدیرعامل انتشارات به‌نشر (انتشارات آستان قدس رضوی) از اجرای طرح تخفیف ۲۰ تا ۵۰ درصدی بیش از دو هزار عنوان کتاب همزمان با هفته دفاع مقدس، فصل بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها و همچنین ایام ماه صفر توسط این انتشارات خبر داد.
عرضه ۲ هزار عنوان کتاب توسط «به‌نشر»
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)،‌ حسین سعیدی، مدیرعامل انتشارات به‌نشر با اشاره به عرضه ۲ هزار عنوان کتاب با تخفیف ۲۰ تا ۵۰ درصدی اظهار کرد: این طرح در راستای طرح‌های تخفیفی با توجه به رسالت تبلیغی و ترویجی به منظور آگاهی‌بخشی، ارتقای سطح معلومات عمومی جامعه، تسهیل در امر کتاب و کتابخوانی و ترویج معارف دینی، تعدادی از آثار جدید و قدیمی خود را در موضوعات متنوع در دسترس علاقه‌مندان قرار می‌دهد.
 
وی ادامه داد: در طرح تخفیفی کتاب به‌نشر (انتشارات آستان قدس رضوی) ۲ هزار عنوان کتاب با موضوع قرآن و ادعیه، سیره ائمه اطهار(ع)، سبک زندگی اسلامی، دفاع مقدس، انقلاب اسلامی، کودک و نوجوان و همچنین آثار عمومی با تخفیف ۲۰ تا ۵۰ درصدی در فروشگاه‌های کتاب و محصولات فرهنگی به‌نشر در مشهد و سراسر کشور عرضه می‌شود.
 
مدیرعامل انتشارات به‌نشر با بیان اینکه در این طرح حدود هزار عنوان با تخفیف ۵۰ درصدی عرضه می‌شود، اضافه کرد: حدود ۲۷۰ عنوان کتاب با تخفیف ۴۰ درصدی، حدود ۳۰۰ عنوان با تخفیف ۳۰ درصدی و حدود ۵۰۰ عنوان نیز با تخفیف ۲۰ درصدی از قیمت پشت جلد این آثار عرضه می‌شود.
 
سعیدی با اشاره به اینکه در این طرح آثار ویژه ماه محرم و صفر از جمله کتاب‌های سوگنامه حسینی، زندگانی حضرت امام حسن‌بن علی(ع)، سوگنامه حسینی، شهید کربلا، پیام عاشورا، حدیث کعبه و کربلا با تخفیف ۵۰ درصدی به فروش می‌رسد، گفت: همچنین آثاری در حوزه دفاع مقدس و انقلاب اسلامی از جمله روطه، سمندر، کلاغ‌پر، پناهندگان پیشاور، مجموعه در هوای انقلاب، مجموعه یک روایت معتبر، دشت یاغی‌ها، رویای آق تاریم و ... با تخفیف ۴۰ درصدی عرضه می‌شوند.
 
وی ادامه داد: در لیست ۳۰ درصدی‌ها نیز عناوینی همچون آبی‌ها، امام رضا(ع)، زندگی و اقتصاد، اوسنه‌ی گوهرشاد، باد یمانی، بیداری، آدم‌های غلط، تیغ و تاج، خلوت مدیر، روز برمی‌خیزد، گوشه ششم عاشقی، سفرنامه جن، سند‌هایی برای محاکمه دوباره شیخ و همچنین برخی از ادعیه‌ها وجود دارد.
 
سعیدی همچنین در خصوص آثار لیست ۲۰ درصدی نیز گفت: قرآن، مفاتیح و کتاب‌های ادعیه و همچنین بسیاری از عناوین حوزه کودک و نوجوان در این لیست قرار دارند.
 
مدیرعامل به‌نشر یادآور شد: این طرح از ۲۵ شهریور آغاز و تا سوم مهر ماه ادامه دارد و در صورت درخواست مردم قابلیت تمدید را نیز دارد.
 
علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر، دریافت فهرست کتاب‌ها و بهره‌مندی از این تخفیف به مراکز فروش کتاب به‌نشر در سراسر کشور و یا سایت اینترنتی فروش به نشر به نشانی https://behnashr.com  و صفحه اینستاگرام behtarinhaye_nashr مراجعه کنند.
کد مطلب : ۲۹۵۹۸۲
http://www.ibna.ir/vdcc4pqii2bqoo8.ala2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما