چهار کتاب از مجموعه‌ای با نام «داستان‌های زندگی» از سوی نشر خزه منتشر شد.
«داستان‌های زندگی» منتشر شد
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، چهار کتاب با عنوان‌های «آلبرت اینشتین» نوشته ویل مارا با ترجمه شهاب‌الدین عباسی، «فلورانس نایتینگل» نوشته کیتسون جازینکا با ترجمه سحر حدیقه، «کاترین جانسون» نوشته ابونی جیو ویلکینز با  ترجمه آزاده اتحاد و «مارتین لوتر کینگ» نوشته لوری کاکهون با ترجمه نازنین نیکوسرشت، از مجموعه‌ای به نام «داستان‌های زندگی» از سوی نشر خزه منتشر شد.

«داستان‌های زندگی» مجموعه‌ای مبتکرانه از زندگی‌نامه‌ مشاهیر جهان است، شخصیت‌هایی که به علم و فرهنگ و دستاوردهای انسانی بشر کمک‌های شایان‌توجهی کرده‌اند. کتاب‌های این مجموعه از واقعیت‌های معمول فراتر می‌روند و زندگیِ واقعی و هیجان‌انگیز جالب‌توجه‌ترین چهره‌های تاریخ را به شکلی نو بیان می‌کنند.

این کتاب‌ها‌ پر از طرح و تصویر و نقشه و نمودار و واژه‌نامه و نقل‌‌قول‌های الهام‌بخش و اطلاعات مفید هستند. در هر کتاب هم عکس‌ها و تصاویری آمده که بعضی از آن‌ها برای اولین بار به صورت عمومی منتشر می‌شوند.
 

کتاب‌های «آلبرت اینشتین»، «فلورانس نایتینگل»، «کاترین جانسون» و «مارتین لوتر کینگ» همگی با تصویرگری‌های شارلوت ایجر همراه هستند و همانند نسخه‌های اصلی‌شان، در قطع و یونیفرم واحدی در ایران منتشر شده‌اند.

هر یک از چهار کتاب مجموعه «داستان‌های زندگی»  در  ۱۲۸ صفحه و با قیمت ۲0 هزار تومان به کتابفروشی‌ها راه یافته است.
 
کد مطلب : ۲۹۴۴۶۵
http://www.ibna.ir/vdch-knim23nwkd.tft2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما