مدیر شهر کتاب اصفهان مطرح کرد؛

فروش اینترنتی ما را از رکورد کرونا حفظ کرد

حمید صحت گفت: یکی از مزیت‌های کتاب‌فروشی ما، ‌فروش به‌صورت اینترنتی است که از ابتدا در دستور کار شهر کتاب اصفهان و رشت قرار داشت و همین باعث شد از رکود کرونا مصون بمانند.
فروش اینترنتی ما را از رکورد کرونا حفظ کرد
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در اصفهان، حمید صحت؛ مدیر شهر کتاب اصفهان، درباره وضعیت فروش کتاب در تیرماه امسال و هفته‌های ابتدایی مرداد در این فروشگاه کتاب بیان کرد: یکی از مزیت‌های کتاب‌فروشی ما، فروش به‌صورت اینترنتی است که از ابتدا در دستور کار شهر کتاب اصفهان و رشت قرار داشت و همین باعث شد ما از رکود کرونا مصون بمانیم.

وی در ادامه با بیان اینکه تخفیف نشر چشمه در این کتاب‌فروشی با استقبال خوبی همراه شد، گفت: به خاطر اعتبار نشر چشمه، استقبال بسیار خوبی از کتاب‌های این نشر صورت گرفت. 

صحت افزود: همان‌طور که انتظار می‌رفت کتاب‌های روانشناسی در صدر فروش قرار داشتند و پرفروش‌ترین‌هایی مثل «انسان در جستجوی معنا»، «تکه‌هایی از یک کل منسجم»، «اثر مرکب»، «هنر شفاف اندیشیدن» و «قانون توانگری» در بین آن‌ها بودند.

مدیر شهر کتاب اصفهان اظهار کرد: پس از کتاب‌های روانشناسی، کتاب‌های داستانی از پرفروش‌ترین کتاب‌های ما بودند. از آن‌جمله می‌توان کتاب‌های «جز از کل»، «یک عاشقانه آرام»، «دختر پرتقالی»، «آخرین انار دنیا» و  «درباره عشق» را نام برد.

وی با اشاره به اینکه تخفیف‌های شهر کتاب اصفهان ادامه دارد، گفت: تخفیف‌های ما در قالب طرح تابستانه کتاب نیز از 18 مرداد آغاز و تا 30 مرداد با بیست درصد یارانه تخفیف در این کتاب‌فروشی ادامه دارد و امیدوارم این طرح نیز با استقبال مخاطبان ما رونق را به کتاب‌فروشی برگرداند.
کد مطلب : ۲۹۴۱۵۵
http://www.ibna.ir/vdcdko0xkyt0nf6.2a2y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما