گواهی ثبت آثار هوشنگ مرادی‌کرمانی و گواهی ثبت کتاب «هزار و یک شب» در جدیدترین جلسه کمیته ملی حافظه جهانی، به نماینده کاخ موزه گلستان اهدا شد.
اهدای گواهی ثبت برای آثار هوشنگ مرادی کرمانی
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، به نقل از روابط عمومی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، جدیدترین جلسه کمیته ملی حافظه جهانی با حضور اشرف بروجردی رییس سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران و رییس کمیته ملی حافظه جهانی در محل اندیشگاه سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران با رعایت فاصله اجتماعی و پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد.
 
کمیته ملی حافظه جهانی در این جلسه ضمن بررسی فعالیت‌های انجام شده و امور در دست اقدام، گواهی ثبت آثار برخی از فرهیختگان و فعالان عرصه میراث معنوی و فرهنگی را به آنها اهدا کرد.
 
بر همین اساس، گواهی ثبت آثار هوشنگ مرادی‌کرمانی، گواهی ثبت کتاب «هزار و یک شب» به نماینده کاخ موزه گلستان و گواهی ثبت «مجموعه نقشه‌های فرش‌های سیدابوالفتح زیدی‌لطیفی» مشهور به رسام عرب‌زاده اهدا شد.
 
همچنین در این جلسه گواهی ثبت آثار دیگری چون «مجموعه نسخه‌های خطی نقشه‌های جغرافیای ترسیمی عباس سحاب» به محمدرضا سحاب و فاطمه پاک و گواهی ثبت اثر «مجموعه اسناد روابط بین المللی ایران در طول سال‌های ۱۱۸۶ تا ۱۳۰۴ هجری شمسی» به محمدمهدی کمالی، رییس اداره حفظ و نگهداری اسناد وزارت امور خارجه، مژده محمدی و سعید خطیب زاده اهدا شد.
 

 
 
کد مطلب : ۲۹۴۰۱۱
http://www.ibna.ir/vdceze8wzjh8o7i.b9bj.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما