فصلنامه «نگاه آفتاب»، با هدف بازخوانی انتقادی  گنجینه عرفانی و حکمی مولانا و با تلاش برای  روزآمدسازی، کاربردی‌سازی و عمومی‌سازی میراث معرفتی و زیستی این حکیم عارف، به زودی مهمان بازارفرهنگ و مطبوعات خواهد شد.  
«نگاه آفتاب» به‌زودی در پیشخوان مطبوعات
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) به نقل از روابط عمومی موسسه فرهنگی هنری سروش مولانا، این موسسه در تداوم و تکمیل زنجیره فعالیت‌های فرهنگی‌اش در نظر دارد با انتشار این فصلنامه، مجالی  برای بازاندیشی در میراث مولانا فراهم آورد و با التزام به رویکرد خودشناسی فرهنگی، در مسیر حقیقت‌جویی(در عرصه معرفت) و رضایتمندی( در عرصه زیست) قدم بردارد.

«نگاه آفتاب» با پرهیز از رویکردهای هیجانی، می‌کوشد از ظرفیت و ذخیره فرهنگی همه اندیشمندان و صاحب‌نظران که در مواجهه با مدرسه فرهنگی و معرفتی مولانا، سخنی سلیم و سلیقه‌مند دارند فارغ از نگاه همدلانه یا منتقدانه‌شان استفاده کند و آداب میزبانی را به جا بیاورد.

شماره نخست «نگاه آفتاب» اول مهرماه و در آستانه روز بزرگداشت مولانا منتشر خواهد شد. صاحب امتیاز این فصلنامه موسسه فرهنگی‌هنری «سروش‌مولانا» و مدیر مسئول آن، مریم موسوی است. «نگاه آفتاب» زیر نظر شورای سردبیری اداره می‌شود.
 
کد مطلب : ۲۹۳۹۳۴
http://www.ibna.ir/vdchxxnik23nwwd.tft2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما