دبیر اجرایی جایزه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی خبر داد؛

مهلت ارسال آثار به جایزه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی تمدید شد

حسن علایی فعال گفت: مهلت ارسال آثار به نخستین دوسالانه انتخاب آثار برتر پژوهشی دفاع مقدس و مقاومت (جایزه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی)، پایان مردادماه جاری خواهد بود.
مهلت ارسال آثار به جایزه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی تمدید شد
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، حسن علایی فعال؛ دبیر اجرایی اولین دوره دوسالانه انتخاب آثار برتر پژوهشی دفاع مقدس و مقاومت ( جایزه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی) با اشاره به استقبال پژوهشگران، نویسندگان و مدیران مراکز پژوهشی و انتشاراتی که در حوزه دفاع مقدس و مقاومت فعالیت دارند، گفت: این دبیرخانه هرروز کتاب‌ها و یا فایل پی دی اف آثاری که به‌منظور شرکت در این دوسالانه ارسال می‌شود را دریافت می‌کند.
 
وی افزود: تاریخ فراخوان جهت ارسال آثار پایان مردادماه خواهد بود. از افراد و یا مراکزی که قصد شرکت در جایزه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی را دارند، خواهشمندیم تا در موعد مقرر نسبت به ارسال آثار اقدام نمایند.
 
دبیر اجرایی اولین دوره دوسالانه انتخاب آثار برتر پژوهشی دفاع مقدس و مقاومت، بیان کرد: علاقه‌مندان برای سهولت در ارسال و دریافت کتاب‌ها و رساله‌های دکتری می‌توانند موارد مذکور را علاوه بر نشانی که در فراخوان و پوستر اعلام ‌شده به نشانی تهران، خیابان شریعتی شمالی، خیابان شهید دستگردی (ظفر)، بعد از چهارراه تبریزیان، پلاک 77 ارسال کنند.
 
علایی فعال گفت: علاقه‌مندان همچنین می‌توانند فایل‌های خود را از طریق نشانی پست الکترونیک asnad.pajoohesh@gmail.com به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.
کد مطلب : ۲۹۳۸۶۸
http://www.ibna.ir/vdcd9s0xjyt0nj6.2a2y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما