«مرکز نوآوری نشر دانش» با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و رئیس بنیاد ملی نخبگان و وزیر علوم، تحقیقات و فناوری شروع به کار کرد.
مرکز نوآوری نشر دانش افتتاح شد
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از روابط عمومی مرکز نشر دانشگاهی، صبح امروز 22 تیر 99 مراسم افتتاحیه «مرکز نوآوری نشر دانش» با حضور ج سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و رئیس بنیاد ملی نخبگان، و منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و  هیأت همراه  افتتاح شد.
 
براساس این گزارش مرکز نشر دانشگاهی که طی چهل سال گذشته با انتشار صدها عنوان کتاب در رشته‌های مختلف دانشگاهی، به‌عنوان جدی‌ترین مرکز انتشار دانش و فن‌آوری در خدمت تولید علم و دانش کشور بوده است، اکنون با افتتاح مرکز نوآوری سعی در همگام ساختن خود با تحولات نوین دانش بنیان در حوزه علم و فن آوری دارد و به این منظور، با استفاده از تجربیات و امکانات و جایگاه خود، طرحی نو درافکند و راه را برای سایر ناشران دولتی و خصوصی هموار نمود.
 
مرکز نشر دانشگاهی، با بهره‌گیری از تجارب مورد اشاره، با همکاری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، با هدف تحول در عرصه تولید محتوا و نشر الکترونیک دانشگاهی، اقدام به تأسیس مرکز نوآوری نشر دانش نمود و با همکاری موسسه شهر کتاب و بخش خصوصی، فضای مناسبی را برای حمایت از نوآفرینان و شتاب‌دهی و تجاری‌سازی طرح‌های آن‌ها فراهم کرد.
 
در این مراسم ابتدا بازدید از مجموعه شرکت‌های نوآفرین مستقر در مرکز انجام شد و سپس ابراهیم آبادی، رئیس مرکز نوآوری گزارش مختصری از مرکز ارائه داد.

شایان ذکر است در این مراسم، آقایان ستاری و غلامی آمادگی خود را برای تدوام حمایت از فعالیت‌های نوآفرینان اعلام کردند.
 
کد مطلب : ۲۹۳۰۱۳
http://www.ibna.ir/vdcfymd0mw6d1xa.igiw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما