بیست‌و‌سومین مجمع عمومی برگزار شد

هیات مدیره انجمن نویسندگان کودک و نوجوان انتخاب شدند

بیست‌و‌سومین مجمع عمومی سالانه انجمن نویسندگان کودک و نوجوان به صورت مجازی و حضوری برگزار و اعضای مجمع، هیات مدیره و بازرسان جدید انجمن انتخاب شدند.
هیات مدیره انجمن نویسندگان کودک و نوجوان انتخاب شدند
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، به نقل از روابط عمومی انجمن نویسندگان کودک و نوجوان، بیست‌و‌سومین مجمع عمومی سالانه انجمن نویسندگان کودک و نوجوان عصر پنجشنبه نوزدهم تیرماه ٩٩ با حضور نویسندگان، شاعران و مترجمان عضو این انجمن به صورت مجازی و حضوری برگزار شد. در این جلسه اعضای مجمع، هیات مدیره و بازرسان جدید انجمن را انتخاب کردند. 

در ابتدای این جلسه مواردی چون گزارش عملکرد سال ٩٨، تراز مالی و مبلغ حق عضویت سال ٩٩ انجمن به تصویب شرکت‌کنندگان رسید و سپس فرایند رأی‌گیری برای انتخاب اعضای هیئت‌مدیره و بازرسان جدید این انجمن آغاز شد. 
 
بر اساس این گزارش، این انتخابات که نخستین تجربه برگزاری رأی‌گیری انجمن از طریق فضای مجازی و حضوری توأمان بود، ضمن رعایت الزامات بهداشتی در شرایط شیوع بیماری کرونا، امکان شرکت اعضای ساکن شهرستان و مقیم خارج از کشور این انجمن را نیز فراهم آورد و از این رو رضایت شرکت‌کنندگان و برگزارکنندکان مجمع را برای استفاده در گردهمایی‌های مجازی آتی به دنبال داشت. 

هیئت رییسه مجمع نتیجه انتخابات را به ترتیب آرا به شرح زیر اعلام کرد: 
 
اعضای اصلی هیئت مدیره: 
فریدون عموزاده خلیلی، حمیدرضا شاه‌آبادی، سولماز خواجه‌وند، محسن هجری، محمود برآبادی، شهرام اقبال‌زاده، مناف یحیی‌پور 
 
اعضای علی‌البدل: 
افسون امینی، نوید سیدعلی‌اکبر، محمدرضا مرزوقی 
 
بازرسان اصلی: 
جعفر توزنده‌جانی، فاطمه زمانی، شیدا رنجبر 
 
بازرسان علی‌البدل: 
زهره مسکنی، فریبا نباتی 
 
گفتنی است اعضای هیئت رئیسه مجمع مرکب از معصومه انصاریان، معصومه یزدانی، محمدرضا اصلانی و مجید راستی طی ساعات برگزاری انتخابات ضمن نظارت بر روند رأی‌گیری مجازی و حضوری، تا پایان فرایند انتخابات و شمارش و اعلام آرا، در محل انجمن حضور داشتند. 
 
طبق اساسنامه انجمن نویسندگان کودک و نوجوان، اعضای منتخب هیات مدیره می‌بایست در١٠ روز آینده با تشکیل جلسه نسبت به تعیین سمت‌های اعضای هیئت مدیره اقدام کنند.
 
کد مطلب : ۲۹۲۹۲۰
http://www.ibna.ir/vdcb55b5grhb99p.uiur.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما