مدیرعامل انتشارات به نشر از برگزاری هشتمین پویش مطالعاتی به نشر با محوریت کتاب «امام رضا(ع) و کرامت انسانی» خبر داد و گفت: همزمان با میلاد امام رضا(ع) مسابقه ملی کتابخوانی «کرامت» برگزار می‌شود و تا دهه پایانی ماه صفر ادامه خواهد داشت.
مسابقه ملی کتابخوانی «کرامت» با جوایز مادی و معنوی برگزار می‌شود
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، به نقل از روابط عمومی انتشارات به‌نشر، حسین سعیدی، مدیرعامل انتشارات به نشر با بیان اینکه در کتاب «امام رضا(ع) و کرامت انسانی»، نمونه‌هایی از تعالیم اسلامی درباره کرامت انسانی که در گفتار و رفتار امام رضا(ع) عینیت یافته گردآوری شده است، گفت: در این نوشته سعی شده آموزه‌های امام رضا(ع) که هر یک به نوعی کرامت انسان‌ها را آشکار ساخته و جایگاه و منزلت خدایی آن‌ها را گوشزد کرده است  بیان شود تا دوستداران امام در این راه گام بردارند و رضا‌ی خدا و خشنودی امام را به دست آورند.
 
سعیدی ادامه داد: کتاب «امام رضا(ع) و کرامت انسانی» به قلم استاد محمد حکیمی در ۱۳۵ صفحه، قطع رقعی در ۳۸ موضوع مانند حقوق برادری، امانت‌داری، کرامت ‌انسانی در داوری، کرامت انسانی و دیگر حقوق واجب و... سعی بر زنده‌ کردن روح و عقاید انسانی متأثر از جلوه‌های اخلاقی و کرامات امامان معصوم (ع) به ویژه امام رضا(ع) دارد.
 
مدیرعامل به نشر(انتشارات آستان قدس رضوی) در تشریح برگزاری هشتمین پویش مطالعاتی این مجموعه از سال 95 تاکنون گفت: پویش‌های مطالعاتی و مسابقه‌های کتابخوانی ریحانه 1 و 2 و 3 ، درهوای انقلاب، مهمان امام، اوسنه‌ی گوهرشاد، دعبل و زلفا، هفت عنوان قبلی مسابقات کتابخوانی بودند و امسال نیز از دهه کرامت تا دهه پایانی ماه صفر هشتمین پویش مطالعاتی به‌نشر با محوریت کتاب «امام رضا(ع) و کرامت انسانی» برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: در این پویش تمامی کتاب‌های مسابقه همراه با کارت ویژه با کد منحصر به فرد در مسابقه با 40 درصد تخفیف پشت جلد و به مبلغ 12 هزارتومان به فروش می‌رسد و شرکت‌کنندگان ضمن مطالعه کتاب با ارسال پاسخ سؤالات که بروی سایت منتشر می‌شود همراه با کد قرعه‌کشی به سامانه پیامکی  30003209، در مسابقه شرکت می‌کنند.سعیدی در خصوص جوایز این مسابقه گفت: یک جایزه 8 میلیون تومانی برای یک نفر و 8 جایزه یک میلیون تومانی برای هشت نفر برای این مسابقه پیش‌بینی شده است.
 
وی همچنین از پیش‌بینی دو اتفاق دیگر در قالب برگزاری هشتمین پویش کتابخوانی به‌نشر خبر داد و گفت: باتوجه به موضوع کتاب که کمک به محرومان و فقرزدایی است، از محل خرید کتاب‌ها، به ازای هر یک نسخه مبلغ هزارتومان به دبیرخانه کتاب نذری جهت تجهیز یک کتابخانه منطقه محروم اختصاص می‌یابد و همچنین با توجه به اینکه هشتمین پویش مطالعاتی به‌نشر است، به 8 شرکت‌کننده در پویش ۸ بسته متبرک فرهنگی به قید قرعه اهدا می‌شود.
 
مدیرعامل به‌نشر(انتشارات آستان قدس رضوی) یادآوری کرد: تلاش خواهیم کرد توزیع کتاب «امام رضا(ع) و کرامت انسانی»  بصورت گسترده و در سطح کشور انجام شود تا علاقمندان به راحتی دسترسی به منبع مسابقه داشته باشند. البته خرید اینترنتی از طریق سایت www.behnashr.com نیز امکان‌پذیر است.
 
سعیدی تأکید کرد: برگزاری مسابقات کتابخوانی به عنوان یک راهبرد ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی در این انتشارات مطرح است و به هیچ عنوان موضوع اقتصادی و سود و فروش آثار مدنظر نیست.
 
کد مطلب : ۲۹۲۵۳۴
http://www.ibna.ir/vdcc1iqi02bqop8.ala2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما