مراحل بازسازی و تجهیز کانون پرورش فکری پلدختر که در جریان سیل فروردین ۹۸ خسارت دیده بود به پایان رسید و این مرکز پس از عادی شدن شرایط بهداشتی و اعلام ستاد کرونا، بازگشایی خواهد شد.
کودکان و نوجوانان پلدختر دوباره صاحب کتابخانه می‌شوند
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، مرکز فرهنگی‌هنری کانون پلدختر در سیل فروردین سال گذشته لرستان دچار خسارت‌های فراوانی شد و پس از پیگیری و تلاش‌های مسئولان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و اتمام روند بازسازی و تجهیز، به‌زودی این مرکز بازگشایی خواهد شد.
 
مدیرکل کانون لرستان ضمن ابراز خرسندی از گشایش دوباره‌ مرکز پلدختر گفت: پس از جاری شدن سیل سال گذشته و وارد شدن خسارت زیربنایی و از بین رفتن تجهیزات و کتاب‌های تنها مرکز فرهنگی هنری پلدختر و عدم امکان فعالیت مربیان و اعضای کانون در این مرکز، فعالیت‌های مرکز در آموزشگاه استثنایی امام سجاد(ع) ادامه پیدا کرد.
 
محمدجواد محمدی افزود: پس از هماهنگی‌های انجام شده، یکی از خیران، کار بازسازی ساختمان آسیب‌دیده مرکز فرهنگی هنری پلدختر را بر عهده گرفت که به تازگی مراحل تجهیز آن به پایان رسیده و آماده بهره‌برداری است.
 
او اضافه کرد: با حمایت‌های مدیرعامل و معاون فرهنگی کانون، استاندار لرستان و خیران، مراحل مختلف راه‌اندازی مجدد مرکز به پایان رسیده است و پس از عادی شدن شرایط بهداشتی و اعلام ستاد کرونا، با حضور کودکان و نوجوانان و مسئولان کانون و استان لرستان این مرکز بازگشایی خواهد شد.
 
این مکان فرهنگی با زیربنای حدود ۴٠٠ مترمربع دارای یک سالن اجتماعات با ظرفیت حدود ٨٠ نفر و کارگاه‌های ادبی و هنری، سالن نوجوان و... است.
 
یادآوری می‌شود بیش از ٧۵٠ کودک و نوجوان منتظر راه‌اندازی مجدد این مرکز کانون که در منطقه‌ غربی شهرستان پلدختر و در مجاورت بوستان این شهر واقع شده است، هستند.
 
کد مطلب : ۲۸۹۹۳۷
http://www.ibna.ir/vdcfm1d0ew6dc1a.igiw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما