انتشارات راه‌یار، نسخه الکترونیکی دو کتاب «آرزو‌های دست ساز» و «دختر تبریز» عرضه کرد. این آثار جزو پرفروش‌ترین آثار این ناشر در سال گذشته بودند،
نسخه الکترونیک «آرزو‌های دست ساز» و «دختر تبریز» پرفروش شد
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) به نقل از روابط عمومی انتشارات راه‌یار، این ناشر نسخه الکترونیکی دو کتاب «آرزو‌های دست ساز» و «دختر تبریز» را که جزء پرفروش‌ترین آثار این ناشر در سال گذشته بودند، عرضه کرد؛ بنابراین گزارش کتاب «آرزو‌های دست‌ساز» اولین اثر از مجموعه تاریخ شفاهی پیشرفت است که به ماجرای شکل‌گیری یک شرکت دانش‌بنیان توسط چند دانشجوی پُرتلاش می‌پردازد.

این کتاب، روایتی داستانی از شکل‌گیری شرکتی دانش‌بنیان در حوزه فناوری‌های الکترونیکی و کامپیوتری است که مسیر پُر فراز و فرودی را برای رسیدن به موفقیت و اثبات توانمندی‌اش طی می‌کند. قصه‌ای که در حین خواندنش، ایده‌های خلاقانه زیادی به ذهن می‌رسد و مثل یک کتاب راهنما، تشکیل یک شرکت یا به ثمر رساندن یک اختراع را گام‌به‌گام توضیح می‌دهد.
 
«آرزو‌های دست‌ساز» را می‌توان شروع فصل جدیدی از تاریخ‌نگاری انقلاب اسلامی و مصداق امید و انگیزه، تلاش و استقامت، عزت و میهن دوستی، خودکفایی و اعتماد به جوانان دانست.
 
همچنین کتاب «دختر تبریز»؛ فراز و فرود‌های زندگی پرماجرای خانم «صدیقه صارمی»، رزمنده، امدادگر، مربی نهضت سوادآموزی و مربی پرورشی تبریزی را قبل و بعد از انقلاب اسلامی روایت می‌کند. صارمی در این کتاب، خاطراتی از مبارزات مردم تبریز در انقلاب، دفاع مقدس، همراهی با آیت‌الله شهید مدنی در ستاد نماز جمعه و سردار شهید مهدی باکری در جبهه جنوب ارائه می‌کند و روایت‌های ناگفته‌ای از عملکرد بهیاران و معلمان نهضت سوادآموزی، جهادگران و مربیان پرورشی دهه شصت دارد.
 
کتاب «دختر تبریز»؛ خاطرات دختر پر جنب‌وجوشی است که از دل حوادث و ماجرا‌های تلخ و شیرین در دهه شصت عبور کرده و جوانی و میانسالی‌اش دستخوش ماجرا‌های جذابی است و یک الگوی موفق و افق روشن برای زنان و دختران امروز ارائه می‌کند.
 
علاقه‌مندان برای تهیه نسخه الکترونیکی این کتاب‌ها که به دلیل شیوع بیماری کرونا، با تخفیف ۴۰ درصدی عرضه شده‌اند، می‌توانند به سایت و برنامه کتابخوان طاقچه مراجعه کنند.
 
بنا بر اعلام انتشارات راه‌یار، «ابوعلی کجاست»، «آپاراتچی»، «روز آزادی زن» «تولد یک جنبش‌واره»، «ده قاب، ده قهرمان»، «انقلاب رنگ‌ها»، «آقای کاف میم»، «همیشه فرمانده» و «در آغوش قلب‌ها» از جمله کتاب‌های دیگر این ناشر هستند که بزودی نسخه الکترونیکی آن‌ها عرضه می‌شود.
کد مطلب : ۲۸۹۴۱۸
http://www.ibna.ir/vdcjvhe8ouqeoxz.fsfu.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما