شماره‌ ششم فصلنامه‌ پیام‌چارسو، ویژه‌نامه ریچارد سوم، به همراه نمایشنامه‌ای از جواد عاطفه و ویژه نامه قرنطینه منتشر شد.
شماره‌ ششم فصلنامه «پیام‌چارسو» منتشر شد
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) فصلنامه‌ «پیام‌چارسو»، مجله‌ تخصصی تئاتر به مدیریت و سردبیری پژندسلیمانی است. در هر شماره یک نمایشنامه از آثار بزرگ جهان  انتخاب و به آن پرداخته می‌شود. شماره‌ نخست به نمایشنامه‌ «هملت» اختصاص داشت. شماره‌ دوم ویژه‌نامه‌‌ای درباره «مکبث»، شماره‌ سوم ویژه‌نامه‌‌ای درباره «رومئو و ژولیت»، شماره‌ چهارم ویژه‌نامه‌ «اتللو»، شماره‌ پنجم ویژه‌نامه‌ «شاه‌لیر» و شماره‌ ششم، ویژه‌نامه‌ «ریچارد سوم...» را در دارند.

مجله شامل یک بخش ویژه‌نامه‌ است که مقالات آکادمیک و مطالبی راجع به  اجراهای هر کدام از نمایشنامه‌های منتخب جمع‌آوری، ترجمه و مقالات تالیفی مربوط، در آن منتشر می‌شود. بخش آزاد فصلنامه مختص به تمامی مقالات تالیفی و ترجمه در حوزه‌ تئاتر و نه فقط درباره نمایشنامه‌ انتخاب شده برای عنوان هر شماره است.

همچنین گزارش و مصاحبه‌های اختصاصی با تئاتری‌های مطرح جهان و یک نمایشنامه‌ چاپ نشده فصلنامه را تکمیل می‌کند.
 
شماره‌ بعدی، شماره‌ هفتم فصلنامه‌ پیام‌چارسو ویژه‌نامه‌ «باغ آلبالو» است. در صورت تمایل به چاپ مقاله‌ علمی، نمایشنامه، یادداشت خود در این فصلنامه، مطالب خود را به آدرس زیر ایمیل کنید: Charsoomagazine@gmail.com
 
بیست و دوم فروردین ۱۳۹۹، ویژه‌نامه‌ قرنطینه‌ فصلنامه‌ «پیام‌ چارسو»،  به‌صورت الکترونیکی همراه با قاب‌های تکراری نویسندگان و هنرمندان در سراسر جهان به صورت رایگان منتشر شد.
 
کد مطلب : ۲۸۹۲۵۸
http://www.ibna.ir/vdcbs9b5wrhbw5p.uiur.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما