در پی عروج ناگهانی جعفر کاظمی از نویسندگان حوزه دفاع مقدس، مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس، فقدان این امیر فداکار ارتش جمهوری اسلامی ایران را تسلیت گفت.
پیام تسلیت مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس در پی درگذشت جعفر کاظمی
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، در پی عروج ناگهانی جعفر کاظمی از نویسندگان حوزه دفاع مقدس، مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس، فقدان این امیر فداکار ارتش جمهوری اسلامی ایران را تسلیت گفت.

 
بسم‌الله الرحمن الرحیم
«انا لله و انا الیه راجعون
درگذشت یکی دیگر از فعالان عرصه تولید و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، مرحوم جعفر کاظمی، موجب تأثر و تألم خاطر عموم نویسندگان، پژوهشگران، هنرمندان و فعالان این عرصه گردید.

جعفر کاظمی ازجمله نویسندگان حوزه دفاع مقدس و مؤلف کتاب‌هایی چون «اکیپ حاج هادی» و «نیمکت‌های سوخته» بود و حدود ۴ سال نیز نمایش مدافعان حرم را کارگردانی می‌کرد. این مؤلف و هنرمند چندی بود که به دلیل بیماری آنفولانزا در بیمارستان بستری بود، اما به دلیل مشکل حاد تنفسی و عفونت ریه صبح روز ۱۲ اسفندماه درگذشت.
مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس، فقدان این پژوهشگر هنرمند را به خانواده بزرگوارش و عموم علاقه‌مندان به معارف حوزه دفاع مقدس تسلیت عرض نموده و از قادر متعال برای وی علو درجات و برای بازماندگان ایشان عزت، سعادت و سربلندی مسئلت می‌نماید.
روحش شاد و یادش گرامی باد.»
مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس
کد مطلب : ۲۸۷۹۱۰
http://www.ibna.ir/vdcezf8w7jh8voi.b9bj.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما