?> ?> ایبنا - جشنواره ملی پایان‌نامه سال دانشجویی تمدید شد - نسخه قابل چاپ

کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

جشنواره ملی پایان‌نامه سال دانشجویی تمدید شد

6 اسفند 1398 ساعت 12:51

هجدهمین جشنواره ملی پایان‌نامه سال دانشجویی تا پانزدهم فروردین ماه تمدید شد.


به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) به نقل از روابط عمومی سازمان انتشارات جهاددانشگاهی، هجدهمین جشنواره ملی پایان‌نامه سال دانشجویی تا پانزدهم فروردین ماه تمدید شد.
 
بر اساس اعلام این خبر دانشجویان و طلابی که از مهر 1396 تا پایان شهریورماه 1398 در مقطع کارشناسی ارشد یا دکتری و یا سطوح معادل آن در حوزه‌های علمیه از پایان نامه خود دفاع کرده‌اند، می‌توانند تا 15 فرودین ماه 1399 با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به نشانی  www.isba.irو تکمیل پرسشنامه الکترونیک و بارگذاری نسخه الکترونیک پایان نامه خود نسبت به ثبت نام در جشنواره اقدام کنند.
 
 بخش اصلی این جشنواره شامل ۶ گروه علوم پایه‌، کشاورزی و منابع طبیعی‌، هنر و معماری‌، فنی و مهندسی‌، علوم پزشکی و دامپزشکی و علوم انسانی است و در بخش ویژه نیز پایان نامه‌های نگارش شده با موضوع‌های اقتصاد مقاومتی/ رونق تولید، فرهنگ عمومی و آسیب‌های اجتماعی‌، مطالعات رسانه، علوم انسانی – اسلامی و صنایع فرهنگی پذیرش می‌شوند.
 
لازم به ذکر است براساس اعلام کمیته علمی جشنواره موضوعات زیر در بخش اصلی در اولویت قرار دارند و از برگزیدگانی که در این موضوعات پایان نامه خود را تالیف کردند به صورت ويژه حمایت خواهد شد.
 
گروه علوم پزشکی (طب باز ساختی  و سلول درمانی، مهندسی بافت /سلول، ناباروری و بیولوژی تولید مثل، مهندسی پروتئین های نوترکیب و زیست فناوری )
 
گروه فنی و مهندسی (صنعت نفت و گاز، حمل و نقل ریلی، صنایع معدنی و فلزی، محیط زیست، مدیریت پسماند)
 
 گروه علوم پایه (محیط زیست، مدیریت پسماند)
 
گروه علوم انسانی (گردشگری، علوم اجتماعی، مطالعات فرهنگی و مدیریت، برنامه ریزی و توسعه)
 
گروه هنر و معماری (طراحی مد و لباس و معماری ایرانی – اسلامی)
 
گروه کشاورزی ( گیاهان دارویی، پروبیوتیک ها، کشاورزی دقیق )
 
گفتنی است ، علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به پایگاه اطلاع رسانی www.isba.ir مراجعه و یا با شماره تلفن 66952727 تماس حاصل نمایند.


کد مطلب: 287689

آدرس مطلب :
http://www.ibna.ir/fa/naghli/287689/جشنواره-ملی-پایان-نامه-سال-دانشجویی-تمدید

ایبنا
  http://www.ibna.ir