کتاب «فوبیا» نوشته ایوان وارد با ترجمه مرتضی منصف به زودی از سوی انتشارات سیب سرخ منتشر می‌شود.
​«فوبیا» در بازار کتاب
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، به نقل از روابط عمومی انتشارات سیب سرخ، کتاب «فوبیا» با ترجمه مرتضی منصف به زودی روانه بازار نشر خواهد شد. 

محتوای این کتاب از زیرشاخه‌های روانشناسی است که ریشه‌های اختلال فوبیا را بر اساس نظریه‌های فروید بررسی می‌کند. در این کتاب تعدادی از پرونده‌های پزشکی فروید به عنوان نمونه ذکر و تشریح شدند تا اطلاعات کامل‌تری از شیوه شکل‌گیری فوبیا در اختیار خوانندگان قرار بگیرد.

نویسنده کتاب سعی دارد با مثال‌هایی از آلفرد هیچکاک و ادگار آلن پو که از مفهوم فوبیا در‌ آثارشان استفاده کرده‌اند، تاثیر این اختلال بر زندگی افراد را نشان دهد. ‌کتاب«فوبیا» به دلیل نثر ساده و قابل فهم برای عموم افراد جامعه و دانشجویان رشته روان‌شناسی خواندنی است.

ایوان وارد نویسنده کتاب «فوبیا» سرپرستی بخش آموزشی موزه فروید در لندن را بر عهده دارد. وی تاکنون کتاب‌های «ایده هایی در زمینه روانکاوی»، «‌مقدمه‌ای بر روانکاوی» و ... را منتشر کرده است. 

«فوبیا» نهمین اثر انتشارات سیب سرخ در حوزه ترجمه کتاب‌های نظری (روانکاوی) است که از سوی مرتضی منصف ترجمه شده است و مراحل پایانی چاپ و نشر را طی می‌کند.
کد مطلب : ۲۸۷۶۲۳
http://www.ibna.ir/vdcf0ed0mw6dcva.igiw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما