برنامه‌‎‏های نشست دو روزه «جایگاه زبان فارسی در حوزه چاپ و تبلیغات» اعلام شد.
اعلام برنامه‌‎های نشست «جایگاه زبان فارسی در حوزه چاپ و تبلیغات»
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا)، به‌نقل از روابط عمومی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، نشست «جایگاه زبان فارسی در حوزه چاپ و تبلیغات» روزهای یکشنبه و دوشنبه(4 و 5 اسفندماه) با حضور کارشناسان فرهنگی و چاپ ادارت‎کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان‎های سراسر کشور در سالن همایش‌های برگزار می‎شود.

در مراسم افتتاحیه این نشست محمود شالویی، مشاور وزیر در امور پاسداشت زبان فارسی و محسن حدادی، مدیرکل دفتر تبلیغات و اطلاع‎رسانی به سخنرانی خواهند پرداخت.

همچنین کارگاه آموزشی نظارت بر تبلیغات با تاکید بر اهمیت زبان فارسی، کارگاه آموزشی جایگاه زبان فارسی در تبلیغات و محصولات فرهنگی از دیدگاه ارتباطی با تدریس هادی خانیکی و کارگاه آموزشی مناسبات حقوقی و قانونی نظارت بر تبلیغات و محصولات چاپی با تدریس حامد سهرابی، مدیرکل دفتر حقوقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار خواهد شد.

در دومین روز این نشست نیز سید عباس صالحی؛ وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، محسن جوادی؛ معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مهرزاد دانش، مدیرکل دفتر چاپ و نشر سخنرانی خواهند کرد.

علاوه بر این کارگاه آموزشی «نظارت پیشینی و سامانه‎ای بر محصولات و فرآیندهای چاپی» با تدریس ابراهیم خدادوست و کارگاه آموزشی «نظارت پسینی بر محصولات چاپی(روند بازرسی از چاپخانه‎ها)» با تدریس علی‎اکبر ابراهیمی در دومین روز نشست برگزار خواهد شد.

نشست «جایگاه زبان فارسی در حوزه چاپ و تبلیغات» با هدف مروری بر وظایف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در پاسداشت زبان فارسی در حوزه محصولات چاپی و تبلیغات با حضور کارشناسان فرهنگی و چاپ ادارت‎کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان‎های سراسر کشور برگزار می‎شود.
کد مطلب : ۲۸۷۵۴۵
http://www.ibna.ir/vdci5yarwt1avw2.cbct.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما