مدیر روابط عمومی سی و سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از آغاز ثبت‎نام خبرنگاران برای حضور در این رویداد فرهنگی خبر داد.
آغاز ثبت‎‌نام  خبرنگاران برای حضور در نمایشگاه کتاب 33
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا)، به نقل از ستاد خبری سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، سید‌محمد طباطبایی حسینی گفت: خبرنگاران می‎توانند از روز یکشنبه(27 بهمن‌ماه) نسبت به ارائه درخواست برای فعالیت در نمایشگاه کتاب 33 اقدام کنند.
 
وی توضیح داد: لازم است خبرنگاران متقاضی، یک قطعه عکس و مشخصات فردی و رسانه‌ای خود را به  پست الکترونیکی pr@tibf.ir  ارسال کنند.
 
مدیر کمیته روابط عمومی نمایشگاه کتاب تهران افزود: مشخصات شخصی شامل نام و نام خانوادگی، کد ملی و شماره تماس و مشخصات رسانه‌ای نیز شامل عنوان رسانه، گروه و حوزه فعالیت است.
 
طباطبایی تصریح کرد: اهالی رسانه تا روز یکشنبه(4 اسفندماه) فرصت دارند نسبت به ارسال موارد یاد شده به پست الکترونیک یاد شده اقدام کنند.

کارت خبرنگاری در سی و سومین نمایشگاه بین‎المللی کتاب تهران بر اساس اطلاعات ارسال شده صادر خواهد شد و هرگونه فعالیت رسانه‎ای بدون داشتن کارت خبرنگاری در سی و سومین نمایشگاه کتاب تهران میسر نیست.

سی‌و‌سومین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با شعار «کتاب یعنی زندگی» از ۲۶ فروردین تا ۵ اردیبهشت سال ۹۹ در مصلی امام خمینی(ره) برگزار خواهد شد.
کد مطلب : ۲۸۷۱۹۹
http://www.ibna.ir/vdcdn50xnyt0jf6.2a2y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما