نمایشنامه «شکار بزرگ شنبه» نوشته شهرام کرمی توسط انتشارات سروش منتشر و راهی بازار کتاب شد.
​نمایشنامه‌ «شکار بزرگ شنبه» منتشر شد
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، این نمایشنامه اثری برای کودک و نوجوان است که در شانزدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان در بخش بین‌الملل به عنوان اثر برگزیده انتخاب و برای اولین بار منتشر می‌شود. این اثر با تصویرگری مهتاب بخشیان در 32 صفحه و تعداد 1000 نسخه توسط نشر سروش منتشر شده است.

در مقدمه کتاب شهرام کرمی نمایشنامه را به داوود کیانیان پیشکسوت شناخته شده تئاتر کودک و نوجوان تقدیم کرده است. شهرام کرمی نویسنده و کارگردان تئاتر در صفحه اول کتاب با نوشته‌ای کوتاه آورده است: «تقدیم به داوود کیانیان به خاطر شنبه مهربان که از او آموختم» نمایشنامه «شکار بزرگ شنبه» روایتی نمایشی از شخصیت پسرکی به نام شنبه است که برای رسیدن به بزرگ‌ترین شکار دنیا سفری را آغاز می‌کند.


تاکنون بیش از 20 نمایشنامه و یا رمان و داستان از شهرام کرمی منتشر شده است. آثاری چون «دیوار»، «شب‌تارکاهگل نشینان»، «لطفا با مرگ من موافقت کنید»، «خانه خورشید»، «غریبه‌های همیشگی»، «در بیداری»، «شمردن ستاره‌های شب»، «شوراب و هشو»، «پوتین‌های عموبابا»، «مردی برای همیشه»، «نامه‌های شرجی»، «اتوبان سکوت»، «بلوط‌های تلخ»، «مدریک»، «صبح به خیر آقاجان»، «چه کسی سهراب را کشت؟!» و... از این نویسنده منتشر شده است.


پیش از این رمان «تخت و مورچه» توسط انتشارات سروش در سال 1394 منتشر شده که با استقبال بسیار زیادی مواجه و کاندید کتاب سال در بخش رمان کودک و نوجوان شده است.
کد مطلب : ۲۸۷۱۶۶
http://www.ibna.ir/vdch-qni-23n6zd.tft2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما