مراسم پایانی ششمین برنامه انتخاب و معرفی پایتخت کتاب ایران و ششمین جشنواره روستاهای و عشایر دوستدار کتاب ایران با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌شود.
پایتخت جدید کتاب ایران 19 بهمن معرفی می‌شود
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا) ، به نقل از ستاد اطلاع‌رسانی رویدادهای ترویج کتابخوانی، مراسم پایانی ششمین برنامه انتخاب و معرفی پایتخت کتاب ایران و ششمین جشنواره روستاهای و عشایر دوستدار کتاب ایران ساعت ۱۵ شنبه‌(نوزدهم بهمن‌ماه) در سالن همایش‌های کتابخانه ملی برگزار خواهد شد.

در این مراسم، ششمین  پایتخت کتاب ایران و همچنین ۱۰ روستای برگزیده دوستدار کتاب و ۱۰ روستای شایسته تقدیر در این رقابت معرفی خواهند شد؛ همچنین از روستای برگزیده بخش «استمرار» تجلیل خواهد شد.

مراسم پایانی ششمین برنامه انتخاب و معرفی پایتخت کتاب ایران و ششمین جشنواره روستاهای و عشایر دوستدار کتاب ایران سیدعباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و همچنین بیش از ۳۰۰ فعال و مروج کتابخوانی از سراسر کشور حضور خواهند داشت.

شهر یزد از آغاز فروردین‌ ۱۳۹۸ تا اسفند‌ماه این سال عنوان پایتختی کتاب را در اختیار دارد. پیش‌تر نیز شهرهای اهواز، نیشابور، بوشهر و کاشان پایتخت کتاب ایران بودند.
کد مطلب : ۲۸۶۹۰۹
http://www.ibna.ir/vdcbg0b59rhbw9p.uiur.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما