​دومین جشنواره کتاب کودک و نوجوان کاشان در دو بخش «بازی» و «لی‌لی لی‌لی حوضک» از ۱۱ تا ۱۴ اسفند سال‌جاری برگزار می‌شود.
فراخوان ​دومین جشنواره کتاب کودک و نوجوان کاشان منتشر شد
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، بنابر اعلام دبیرخانه این جشنواره، در بخش نخست کتاب‌های تالیف و ترجمه گروه سنی کودک و نوجوان با موضوع «بازی» داوری می‌شوند.
 
کتاب‌های داستانی انتشار یافته پس از سال ۱۳۹۰ می‌توانند در این رقابت شرکت کنند و جشنواره محدودیتی از نظر تعداد عناوین ارسالی برای مولفان، نویسندگان و تصویرگران قایل نشده است.
 
علاقه‌مندان می‌توانند سه نسخه از هر اثر خود را به دبیرخانه جشنواره مستقر در کاشان، خیابان ملاحبیب‌الله شریف، گذر فرهنگ و هنر آب‌انبار خان، مجموعه خانه نقلی ارسال کنند.
 
تندیس جشنواره به همراه تور یک هفته‌ای بوم‌گردی و یکی از صنایع دستی ایران از جمله جایزه برگزیدگان این بخش اعلام شده است.
 
بخش دوم جشنواره کتاب با عنوان «لی‌لی لی‌لی حوضک» کارگاه تولید کتاب تصویری با هدف حمایت از نویسندگان و تصویرگران جوان و ایجاد فرصت برای انتشار آثار آنهاست.
 
یک داستان کوتاه حداکثر یک‌هزار کلمه‌ای و یک تصویر همراه با توضیح ایده یا داستان، به ترتیب برای شرکت نویسندگان و تصویرگران در دومین جشنواره کتاب کودک و نوجوان کاشان در نظر گرفته شده است.
 
۱۰ نفر از میان شرکت‌کنندگان بخش دوم شامل پنج نفر نویسنده و پنج نفر تصویرگر، برای حضور در کارگاه کتاب تصویری برگزیده خواهند شد.
 
نویسندگان و تصویرگران برگزیده پس از شرکت در کارگاه‌های آموزشی، پنج عنوان کتاب داستانی تصویری با موضوع بازی تولید می‌کنند که با حمایت دبیرخانه جشنواره منتشر می‌شود.
 
علاقه‌مندان برای شرکت در این مسابقه و کارگاه جشنواره نیز می‌توانند در کنار تکمیل فرم‌های مربوطه، آثار خود را به پست الکترونیک جشنواره با نشانی KCBFestival@gmail.com ارسال کنند.
 
آخرین مهلت ارسال آثار برای شرکت در دومین جشنواره کتاب کودک و نوجوان کاشان ۲۲ بهمن‌ماه اعلام شده است.
کد مطلب : ۲۸۶۴۲۵
http://www.ibna.ir/vdcewp8wnjh8vei.b9bj.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما