با حکم دبیر دومین جشنواره تئاتر اکبر رادی:

داوران نمایشنامه‌نویسی جشنواره تئاتر اکبر رادی معرفی شدند

با حکم بهزاد صدیقی، دبیر دومین جشنواره تئاتر اکبر رادی، اعضای گروه داوری بخش مسابقه نمایشنامه‌نویسی متشکل از محمد چرم شیر، علی عابدی و مهدی کوشکی انتخاب و معرفی شدند.
داوران نمایشنامه‌نویسی جشنواره تئاتر اکبر رادی معرفی شدند
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از امور ارتباطات رسانه‌ای و روابط‌عمومی دومین جشنواره تئاتر اکبر رادی، محمد چرم شیر نمایشنامه‌نویس و مدرس تئاتر و دانش آموخته رشته ادبیات نمایشی از دانشگاه تهران که نگارش بیش از یک صد نمایشنامه را در کارنامه کاری خود دارد. وی پنجاه‌وچهار نمایشنامه چاپ شده دارد و نمایشنامه‌هایش به زبان‌های انگلیسی، آلمانی و فرانسوی ترجمه و در کشورهای ایران، آلمان، انگلستان، فرانسه، سوئد، ایتالیا و آمریکا اجرا شده‌ است.

علی عابدی دانش آموخته رشته بازیگری از دانشکده سینما تئاتر دانشگاه هنر، نمایشنامه‌نویس، بازیگر و کارگردان تئاتر بوده و درکارنامه هنری خود نویسندگی و کارگردانی نمایش‌های متعددی را بر عهده داشته که توانسته جوایزی را هم از جشنواره‌های مختلف دریافت کند. مهدی کوشکی نمایشنامه‌نویس، کارگردان و بازیگر تئاتر و سینما و دانش آموخته رشته ادبیات نمایشی از دانشکده سینما تئاتر دانشگاه هنر است. نگارش، بازی و کارگردانی نمایش‌های مختلف از جمله فعالیت‌های مهدی کوشکی محسوب می‌شود.

اضافه می‌شود بخش نمایشنامه‌نویسی دومین جشنواره تئاتر اکبر رادی به صورت رقابتی است و آثار برگزیده گروه داوران این بخش در آیین پایانی این جشنواره معرفی می‌شوند. جوایز این بخش شامل نشان استاد اکبر رادی، دیپلم افتخار و لوح سپاس است. همچنین اثر برگزیده گروه داوران برای انتشار به یکی از ناشران معتبر معرفی و به چاپ خواهد رسید.

دومین جشنواره تئاتر اکبر رادی از ۲۵ تا ۲۸ دی ماه سال جاری به مدت چهار روز با دبیری بهزاد صدیقی و با همکاری اداره کل هنرهای نمایشی، مشارکت شورای اسلامی شهر تهران و معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری تهران و با حمایت فرهنگسرای سرو، اداره کل هنرهای نمایشی رادیو (رادیو نمایش) و شرکت تبلیغاتی جارچی در تهران برگزار می‌شود.
 
 
کد مطلب : ۲۸۵۶۲۷
http://www.ibna.ir/vdchimniq23n6-d.tft2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما