کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

از سوي انتشارات دليل ما

جلد هفدهم مقالات رییس کتابخانه مجلس در راه است

20 آبان 1387 ساعت 9:31

انتشارات دلیل ما، مجموعه مقالات رییس کتابخانه مجلس شورای اسلامی را که تا کنون 16 جلد از آن منتشر شده است، به همراه جلد هفدهم اين مجموعه در ویرایشی جدید منتشر می کند.\


حمید سعدی، مدیر اجرایی انتشارات دلیل ما در گفت و گو با خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، با بیان این که تا کنون 16 جلد از مجموعه مقالات آقاي رسول جعفریان، رییس کتابخانه مجلس شورای اسلامی منتشر شده است، گفت: جلد هفدهم این مجموعه نیز به زودی روانه بازار خواهد شد.

وی ادامه داد: به دلیل وجود تقاضا برای این مجموعه به زودی تمام كتابهاي چاپ شده از مقالات رسول جعفریان به صورت هر دو جلد در یک جلد بازچاپ خواهد شد.

وی با بیان این که چاپ جدید مجموعه مقالات آقاي رسول جعفریان در شمارگان هزار نسخه منتشر خواهد شد، افزود: تعدادی از شمارگان چاپ جدید این مجموعه نیز به صورت تک جلدی با جلد سلفون به بازار عرضه می شود.

سعدی با اشاره به این که چاپ نخست این مجموعه از سال 78 آغاز شده است، گفت: مجموعه مقالات رسول جعفریان، مقالاتی است که او طی سال‌های مختلف در موضوعات گوناگون نوشته است و به همین دلیل ممکن است در یک جلد از این مجموعه، مقالاتی در چند زمینه متفاوت یافت شود. البته این مقالات از سطح کیفی مطلوبی برخوردارند.

وی خاطرنشان کرد: تعداد صفحات هر تک جلد از این مجموعه حدود 370 صفحه است و قیمت آن قریب 3600 تومان خواهد بود.


کد مطلب: 28477

آدرس مطلب :
http://www.ibna.ir/fa/naghli/28477/جلد-هفدهم-مقالات-رییس-کتابخانه-مجلس-راه

ایبنا
  http://www.ibna.ir