سومین دوره جایزه کتاب سال استان ایلام، یکشنبه 24 آذرماه با حضور مدیرکل دفتر توسعه کتاب و کتابخوانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌شود.
برگزیدگان کتاب سال ایلام 24 آذر معرفی می‌شوند
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از روابط عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، در هفته پژوهش برنامه‌های متنوعی از سوی معاونت فرهنگی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام پیش‌بینی شده است که جایزه کتاب سال استان ایلام از مهمترین آنهاست.

یونس قیطانی معاون فرهنگی و رسانه‌ای اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام با اعلام این خبر اظهار کرد: روز شنبه 23 آذر ماه با حضور مرادی‌نیا مدیرکل دفتر توسعه کتاب و کتابخوانی وزارت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، از دفاتر انتشاراتی‌ها و کتابفروشی‌ها بازدید و عصر همان روز با اصحاب قلم، نویسندگان و ناشران بومی نشست صمیمانه‌ای برگزار خواهد شد.

وی افزود: سومین دوره جایزه کتاب سال نیز این دوره با مشارکت موسسه فرهنگی، هنری اقلیم هشت ایلام و با همکاری اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام روز یکشنبه بیست و چهارم آذرماه برگزار خواهد شد.

قیطانی محورهای سومین دوره کتاب سال استان را شامل آثار ایرانی و خارجی در حوزه ایلام‌شناسی، آثار پدیدآورندگان ایلامی در تمامی حوزه‌ها دانست و یادآور شد: هدف از برگزاری این دوره را حمایت و تشویق مولفان، مترجمان و ناشران متعهد و ارتقای فرهنگ جامعه اسلامی، حفظ استقلال و هویت فرهنگی اعلام کرد.

معاون فرهنگی و رسانه‌ای اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام اضافه کرد: رونمایی از پوستر چهارمین دوره جایزه کتاب سال استان، نشست نقد و بررسی کتاب، رونمایی از کتاب مجموعه اشعار شاعر توانمند ایلامی حشمت منصوری جشمیدی و... از دیگر برنامه‌های هفته پژوهش است.
کد مطلب : ۲۸۴۵۲۷
http://www.ibna.ir/vdcf0jd0ew6dcta.igiw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما