مدیرکل حوزه وزارتی و مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به همراه مشاور اجرایی معاونت امور فرهنگی این وزارتخانه، در روز کتابگردی از تعدادی از کتابفروشی‌های مشهد بازدید کردند.
کتابگردی احمدی و دهقانکار در کتابفروشی‌های مشهد
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از ستاد خبری بیست و هفتمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران، محمدمهدی احمدی، مدیرکل حوزه وزارتی و مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به همراه ایوب دهقانکار، مشاور اجرایی معاونت امور فرهنگی این وزارتخانه، امروز پنجشنبه 30 آبان‌ماه با حضور در مشهد، در برنامه روز کتابگردی حضور یافتند.

مدیرکل حوزه وزارتی و مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و مشاور اجرایی معاونت امور فرهنگی این وزارتخانه در این برنامه، از کتابفروشی‌های به‌نشر و پردیس کتاب مشهد بازدید کردند و به گفت‌وگو با کتاب‌فروشان این شهر پرداختند.

در این بازدید، همچنین دغدغه‌های کتابفروشان شهر مشهد ، بررسی و درباره حمایت‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از کتابفروشی‌ها در قالب طرح‎های فصلی خرید کتاب گفت‌و‌گو شد.

ایوب دهقانکار مشاور اجرایی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه بازدید از کتابفروشی‌های مشهد، گفت: تلاش کردیم صرفاً به بازدید از کتابفروشی‌های بزرگ و صاحب‌نام، بسنده نکنیم و به همین خاطر از چند کتابفروشی محلی نیز بازدید شد.

بر اساس این گزارش، مدیرکل حوزه وزارتی و مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و مشاور اجرایی معاونت امور فرهنگی این وزارتخانه در ادامه از فرهنگسرا و کتابخانه اهل قلم بازدید کردند و با برخی از کتابخوان‌ها و کتابداران به گفت‌و‌گو پرداختند.

بیست و هفتمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران با شعار «حال خوش خواندن» از تاریخ ۲۳ آبان ماه در سراسر کشور آغاز شده است و امروز ۳۰ آبان ماه به کار خود خاتمه می‌دهد.
کد مطلب : ۲۸۳۶۷۳
http://www.ibna.ir/vdcguw9xwak9734.rpra.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تقدیر از مروجان کتابخوانی
نمایشگاه مجازی کتاب
پرونده شهید سلیمانی