«حال خوش خواندن» ویژه برنامه‌ای است که به مناسبت گرامیداشت روز کتاب و کتابخوانی در مرکز تبادل کتاب تهران سامان خواهد یافت.
تشریح برنامه‌های مرکز تبادل در هفته کتاب
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا)، به نقل از روابط عمومی مرکز تبادل کتاب، این برنامه که مقارن اعیاد ولادت رسول گرامی اسلام(ص) و امام جعفر صادق(ع)  برپا می‌شود، با حضور شماری از اعضای شورای شهر تهران محمد‌جواد حق‌شناس، مجید فراهانی و علی اعطا و مدیران شهری همراه خواهد بود.

برنامه یاد شده به تاریخ 23 آبان‌ماه، پنجشنبه ساعت 11 در محل مرکز تبادل کتاب تهران، واقع در چهارراه ولیعصر، ابتدای خیابان شهید مظفر شمالی منعقد خواهد شد.

یادآور می‌شود این برنامه در راستای ترویج فرهنگ کتابخوانی و به‌ویژه آشنایی هرچه بیشتر نسل جوان و تحصیلکرده با مقوله تبادل کتاب بوده، با توجه به قیمت روزافزون محصولات فرهنگی، بستر مناسبی است که عزیزان دانش‌آموز و دانشجو وسایرعلاقه‌مندان به کتاب با شرایط مناسب‌تری به تبادل کتاب‌های خود بپردازند،

همچنین خوانش شعر در نعت حضرت رسول(رص)، سخنرانی، تقدیر از مبادله‌کنندگان برتر کتاب و ویژه برنامه برش و پخش کیک مخصوص مرکز به مناسبت چهارمین سالگرد تاسیس مرکز تبادل کتاب و برنامه‌های متنوع دیگری همراه است.
کد مطلب : ۲۸۳۱۹۸
http://www.ibna.ir/vdci3parvt1avz2.cbct.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما