باحکم معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و براساس آیین‌نامه هفته کتاب، مدیران‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان‌ها به عنوان «دبیر ستاد برگزاری هفته کتاب استان» منصوب شدند.
انتصاب دبيران ستاد برگزاری هفته کتاب در استان‌ها
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از ستاد خبری بیست و هفتمین هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران، محسن جوادی، معاون امور فرهنگی وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس هفته کتاب با صدور احکامی مدیران‌کل فرهنگ و ارشاد استان‌ها را به عنوان «دبیر ستاد برگزاری هفته کتاب استان» منصوب کرد.

در متن این حکم آمده است:

«با عنایت به اهمیت ترویج فرهنگ مطالعه، جلب مشارکت نهادها و سازمان‌های دولتی و غیردولتی در این امر مهم و برگزاری بیست و هفتمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران، بنا به پیشنهاد مدیرکل محترم هماهنگی امور استان‌های وزارت متبوع، جنابعالی به عنوان «دبیر ستاد برگزاری هفته کتاب استان» منصوب می‌شوید. امید است با هماهنگی‌های لازم با استاندار محترم به عنوان «رئیس ستاد هفته کتاب استان»، نسبت به تشکیل جلسات و برنامه‌ریزی‌های لازم با مشارکت سازمان‌های عضو اقدام و نتیجه اقدامات را به اداره کل هماهنگی امور استان‌ها و دبیرخانه هفته کتاب ارسال نمایید. توفیق جنابعالی را از درگاه حضرت حق مسئلت می‌دارم.»

بیست و هفتمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران با شعار «حال خوش خواندن» از تاریخ 23 تا 30 آبان ماه در سراسر کشور برگزار می‌شود
کد مطلب : ۲۸۲۷۹۶
http://www.ibna.ir/vdcb95b50rhbwzp.uiur.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما