کتاب «بالای همه نوشته هایم نام توست»، قطعه‌های ادبی و نیایشی برگرفته از آیات قرآن کریم است که برای گروه سنی نوجوان منتشر و روانه بازار شد.
«بالای همه نوشته هایم نام توست» منتشر شد
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) به نقل از روابط عمومی انتشارات مدرسه کتاب «بالای همه نوشته‌هایم نام توست» با هدف آشنایی نوجوانان با رحمت، مهربانی و محبت پروردگار به انسان توسط اکرم کشایی نوشته شده است. نویسنده در این کتاب گفت و گوهایی با خداوند دارد. او از شادی‌هایش، ترس‌هایش، ناراحتی‌هایش، دلتنگی‌هایش و....می‌گوید. و بعد اشاره‌ای دارد به آیات قرآنی که نشان از محبت خداوند است.

کشایی در بیان انگیزه‌ چاپ آن برای نوجوانان گفت: «نوجوانی دوره‌ گذار از افت و خیزهای روحی و آشفتگی‌های ذهنی است. کشتی ذهن یک نوجوان در دریای متلاطمی از پرسش‌ها و تضادها و چالش‌ها پیش می‌رود. اطمینان از وجود یک قدرت برتر و علاوه بر آن بسیار مهربان، این دریای متلاطم را آرام‌تر می‌کند. وقتی این محبت دوطرفه می‌شود و کم‌کم در همه‌ ابعاد زندگی گسترش پیدا می‌کند، آثار مثبتی به جا می‌گذارد. در قرآن کریم آیه‌های فراوانی وجود دارد که به محبت پروردگار نسبت به انسان‌ها اشاره می‌کند».

«بالای همه نوشته‌هایم نام توست» در 56صفحه مصور و به قیمت 16500 تومان در فروشگاه‌های سراسر کشور و همچنین در فروشگاه مجازی انتشارات مدرسه در دسترس مخاطبان قرار دارد.
کد مطلب : ۲۸۲۰۷۸
http://www.ibna.ir/vdcefw8wvjh8v7i.b9bj.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما