کتاب تصویری «تو لک‌لکی یا دارکوب؟» به نویسندگی و تصویرگری علی خدایی از سوی انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان باز نشر شد.
«تو لک‌لکی یا دارکوب؟» باز نشر شد
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، کتاب تصویری «تو لک‌لکی یا دارکوب؟» به نویسندگی و تصویرگری علی خدایی از مجموعه داستان‌های حیوانات برای گروه سنی پنچ سال و بالاتر منتشر شده و نویسنده با استفاده از قابلیت بازی با نقاشی‌ها و طراحی صفحه‌ها به صورت تاشو آن را تصویرگری کرده است.

بر اساس این خبر در این اثر هنری، کودک با باز کردن هر صفحه از کتاب تصویر یک حیوان را می‌بیند و زمانی که هر یک از تاهای صفحه را باز کند تصویر یک حیوان دیگر نمایان می‌شود.

کتاب‌ «تو لک‌لکی یا دارکوب؟» تاکنون جایزه‌های متعددی از رویداهای مختلف دریافت کرده است و به دلیل منحصر به‌فرد بودن و تاثیرگذاری ایده و تصاویر، در سال ۲۰۱۵ از سوی شورای کتاب کودک برای حضور در فهرست دفتر بین‌المللی کتاب برای نسل جوان (IBBY) نیز معرفی شد.

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کتاب تصویری «تو لک‌لکی یا دارکوب؟» را در ۴۸ صفحه رنگی تاشو با شمارگان ۲هزار و ۵۰۰ نسخه و قیمت ۱۳هزار تومان تجدید چاپ کرده است. 
کد مطلب : ۲۸۲۰۰۴
http://www.ibna.ir/vdcdzx0xoyt0jz6.2a2y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما