سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران برای حمایت از کتابخانه‌های مناطق محروم اقدام به جمع آوری کتاب‌های مازاد مردم در سراسر کشور و ارسال آنها به مناطق کم برخوردار کرده است.
کتاب‌های مازاد خود را برای اهدا به مناطق محروم به کتابخانه ملی بدهید
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، به نقل از روابط عمومی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، ایجاد شور کتابخوانی در مناطق محروم کشور یکی از اهداف اداره کل فراهم‌آوری کتابخانه ملی است که در تازه‌ترین اقدام خود قصد دارد کتاب‌های بدون استفاده مردم را جمع‌آوری و به کتابخانه‌های مناطق محروم ارسال کند.
 
بنابراین علاقمندان به اهدا کتاب می‌توانند یا با شماره تلفن‌های ۸۱۶۲۳۲۴۰ و 81623154  تماس حاصل کنند یا کتاب‌های خود را به آدرس تهران بزرگراه حقانی بلوار کتابخانه ملی- اداره کل فراهم آوری- گروه مبادله و اهدا ارسال کنند.

سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران در کنار اهداء کتاب به مناطق مختلف کشور به خصوص مناطق محروم در این حوزه از همگان برای اهدای کتاب‌های بدون استفاده و مازاد خود در جهت غنای کتابخانه‌های مناطق محروم دعوت کرده است.

در این اطلاعیه از کلیه فرهیختگانی که کتاب را ضامن حفظ میراث فرهنگی و توسعه دانش بشری می‌دانند دعوت شده تا در جهت نیل به این هدف والا با اداره کل فراهم آوری- گروه مبادله و اهدا کتابخانه ملی همکاری کنند.
کد مطلب : ۲۸۰۷۴۰
http://www.ibna.ir/vdci5uarut1avy2.cbct.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما