نخستین دوره جشنواره ادبی با موضوع شهروندی در رده سنی کودک و نوجوان با عنوان «شهر من» در اصفهان برگزار می‌شود.
نخستین دوره جشنواره ادبی «شهر من» در اصفهان برگزار می‌شود
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در اصفهان، رئیس اداره توسعه فرهنگ شهروندی اصفهان گفت: نخستین جشنواره شعر و داستان «شهر من» با موضوع مسائل شهروندی با هدف تولید محتوا در شعر و داستان برنامه ریزی شده تا بتوانیم متون کودک را با آموخته‌های مهارت‌های زندگی شهروندی غنی کنیم.

احمد رضایی با اشاره به اینکه مخاطب فراخوان «شهر من» افراد صاحب نظر و صاحب قلم در حوزه شعر و داستان برای کودکان و نوجوانان هستند، ادامه داد: تولید محتوا در این زمینه به صورت‌های متنوع اعم از کتاب، صوت و انیمیشن است و هدف آن آشنایی و به کارگیری زبان ادبیات و هنر کودکان و نوجوانان با مضامین مهارت‌های شهروندی است.

وی درادامه  افزود: قرار نیست در جشنواره «شهر من» سطح شعر و داستان ارتقا داده شود بلکه هدف بهبود ادبیات کودک و نوجوان با موضوع‌های آشنایی با مهارت‌های شهروندی است.

رئیس اداره توسعه فرهنگ شهروندی گفت:گروه بندی‌های الف-خردسال، ب-7 تا 9 سال و ج- 10 تا 12 سال، در بخش داستان نوجوان و بخش شعر جشنواره شرکت می‌کنند.

رضایی در پایان گفت: آخرین مهلت ارسال به این جشنواره ادبی حوزه کودک و نوجوان آخر مهرماه است و در آبان ماه آثار داوری خواهد شد.
کد مطلب : ۲۸۰۵۲۷
http://www.ibna.ir/vdcb5gb5zrhbwsp.uiur.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

feedback
United Kingdom
سینا
به ما هم سربزنید
www.andishmandproject.com