کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

«بیداری» با حضور حسن میرعابدینی در اصفهان نقد و بررسی می‌شود

30 مرداد 1398 ساعت 13:59

آیین رونمایی و نقد و بررسی رمان «بیداری» نوشته محمداسماعیل حاجی‌علیان فردا پنجشنبه با حضور حسن میرعابدینی و سیاوش گلشیری در کتابخانه مرکزی اصفهان برگزار می‌شود.


به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در اصفهان، مدیر دفتر تخصصی ادبیات مرکز آفرینش‌های ادبی قلمستان در این رابطه گفت: رمان «بیداری» نوشته محمد اسماعیل حاجی‌علیان توسط انتشارات به‌نشر در  ۴۲۰ صفحه به زندگی و فعالیت‌های یک سفیر می‌پردازد. بخش‌های زیادی از این رمان خیالی است و دیگر قسمت‌های آن برگرفته از واقعیت هستند.

الهه رضایی با بیان اینکه این برنامه با همکاری حوزه هنری و موسسه فرهنگی و هنری برهان برگزار می‌شود، ادامه داد: در آئین رونمایی از این کتاب، حسن میرعابدینی و سیاوش گلشیری به تحلیل این اثر می‌پردازند.

وی افزود: دفتر تخصصی ادبیات و زبان و مرکز آفرینش‌های ادبی قلمستان وابسته به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان در طول سال به برگزاری جلسات نقد و بررسی کتاب‌ها و رمان‌ها و آیین رونمایی اقدام می‌کند که این بار به تحلیل و رونمایی از زندگی یک سفیر در رمان «بیداری» پرداخته است.

رضایی در ادامه با اشاره به اهمیت برگزاری نشست‌های تخصصی نقد کتاب گفت: برای پرورش مخاطب و نویسنده لازم است که محافل مردمی در بازه زمانی مشخص توسط مراکز ادبی و نویسندگی تشکیل شود تا نویسندگان از نزدیک با مردم در ارتباط باشند و در مورد آثار و کارهایشان با مخاطبان خود مستقیم گفت‌وگو کنند.
 
یادآوری می‌شود آیین رونمایی، جشن امضا، معرفی و نقد رمان «بیداری» فردا پنجشنبه 31 مردادماه از ساعت 17 تا 19 در سالن همایش‌های کتابخانه مرکزی اصفهان برگزار می‌شود.


کد مطلب: 279810

آدرس مطلب :
http://www.ibna.ir/fa/naghli/279810/بیداری-حضور-حسن-میرعابدینی-اصفهان-نقد-بررسی-می-شود

ایبنا
  http://www.ibna.ir