وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی محمدحسین اسماعیلی را به عنوان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین منصوب کرد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین منصوب شد
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در حکم سیدعباس صالحی خطاب به محمد حسین اسماعیلی آمده است:

«نظر به سوابق فرهنگی و تجربیات ارزنده جناب‌عالی، به موجب این حکم به سمت مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین منصوب می‌شوید. امید است با استعانت از خداوند متعال و بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود و نیروهای کارآمد فرهیخته و تعامل سازنده با مسئولان و مدیران استان و ارتباط با اصحاب فرهنگ و هنر و مردم فرهنگ دوست و هنرپرور استان قزوین در مسیر رشد فضایل اخلاقی و شکوفایی و اعتلای فرهنگ و هنر اسلامی و ایرانی موفق و موید باشید».

یادآوری می‌شود، محمدحسین اسماعیلی، دارای مدرک تحصیلی کارشناس ارشد مدیریت است و تاکنون مسئولیت‌هایی چون ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ورامین، مدیر هنرستان عالی موسیقی پسران تهران، مشاور عالی فرهنگی شورای اسلامی شهر ورامین، عضو کمیته انتصابات ارشاد استان تهران، عضو کارگروه تخصصی شعر و موسیقی ارشاد استان تهران، مسئول امور موسیقی استان تهران و عضو کارگروه حمایت از فعالان فرهنگی و هنری استان تهران را در کارنامه داشته است.

وی پیش از انتصاب به عنوان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین، عهده‌دار سمت معاون هنری و سینمایی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران بود.
کد مطلب : ۲۷۹۶۷۷
http://www.ibna.ir/vdcfe1d0ew6deva.igiw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما