فراخوان دومین دوره‌ جایزه ادبی «نوفه»، در سه بخشِ رمان گمانه‌زن سال، جایزه‌ فصل اول و رمان گمانه‌زن نوجوان، منتشر شد.
فراخوان دومین دوره جایزه‌ ادبی نوفه منتشر شد
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، بنابر اعلام دبیرخانه‌ جایزه‌ رمان گمانه‌زن «نوفه»، دومین دوره‌ این جایزه‌ ادبی به بهترین آثار تالیفیِ گمانه‌زن که در قالب رمان و یا داستان بلند که در محدوده‌ زمانی مهر ۹۷تا شهریور ۹۸ منتشر شده باشند و یا طبق شرایط آیین‌نامه باشند تعلق می‌گیرد. بدین وسیله از تمامی ناشران و نویسندگان دعوت می‌شود تا پایان شهریورماه ۹۸ آثار واجد شرایط‌شان را به دبیرخانه‌ جایزه «نوفه» ارسال کنند.

همچون دوره‌ اول این جایزه و به منظور تشویق هرچه بیشتر نویسندگان به تألیف آثار گمانه‌زن، جوایز جنبی «فصل اول» و «جایزه‌ رمان گمانه‌زن نوجوان» نیز در کنار جایزه‌ رمان گمانه‌زن سال، برگزار می‌شود.

نویسندگان برای شرکت در جایزه‌ «فصل اول»‌ می‌توانند فصل یا قسمت دلخواهی از داستان بلند یا رمان گمانه‌زن‌شان را با رعایت مفاد آیین‌نامه‌ این بخش از جایزه‌ ادبی نوفه و با این شرط که اثر ارسالی هنوز به طور رسمی منتشر نشده باشد، از طریق آدرس پست الکترونیک fasle1[at]noofe[dot]info ارسال کنند. (این آدرس فقط در دوران برگزاری مسابقه معتبر بوده و ارسال به آن به منزله‌‌ شرکت در مسابقه ‌است.)

ناشران و صاحبان آثاری که مایل به شرکت در جایزه‌ جنبی «رمان گمانه‌زن نوجوان» هستند نیز می‌توانند با ارسال آثاری که با شرایط درج‌شده در آیین‌نامه‌ این بخش از جایزه ادبی نوفه، مطابقت دارند به دبیرخانه‌ نوفه (فرآیندی مشابه ارسال آثار برای جایزه‌ اصلی)، در این بخش شرکت کنند.

دبیرخانه‌ دومین دوره‌ جایزه‌ نوفه به نشانی تهران، خیابان انقلاب، خیابان فخر رازی، خیابان شهدای ژاندارمری، پلاک ۸۶، طبقه‌ دوم، دبیرخانه‌ جایزه‌ نوفه با کدپستی ۱۳۱۴۷۳۳۹۶۳ آماده دریافت آثار است.

این دبیرخانه، همچنین با تلفن ۶۶۹۷۰۲۷۰(۰۲۱) و تلفکس: ۶۶۴۰۱۵۱۴ پاسخگوی سؤالات نویسندگان و ناشران خواهد بود. ناشران و صاحبان آثار می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با دومین دوره‌ جایزه‌ «نوفه» به پایگاه اینترنتی  www.noofe.info مراجعه کنند.

ادبیات گمانه‌زن برگردانی از عبارت Speculative Fiction است. بنا بر تعریف ویکی‌پدیای فارسی، این عنوان توصیف کننده‌ تمامی سبک‌ها و زیرسبک‌هایی است که دنیایی متفاوت با دنیای واقعی را تصویر می‌کنند.
 
کد مطلب : ۲۷۸۹۴۹
http://www.ibna.ir/vdcgt79xyak9uy4.rpra.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما