کتاب «سیر مطالعاتی آشنایی با اندیشه آیت‌الله العظمی خامنه‌ای» روانه بازار کتاب شد.
انتشار سیر مطالعاتی آشنایی با اندیشه آیت‌الله العظمی خامنه‌ای
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، مؤسسه نشر شب‌های سپید از مجموعه کتاب‌های شناخت رهبری، برای نخستین بار کتاب «سیر مطالعاتی آشنایی با اندیشه آیت‌الله العظمی خامنه‌ای» را منتشر کرد.

مجموعه‌ شناخت رهبری با مدیریت حجت الاسلام خاک رنگین دارای که در ده سال گذشته به موضوع آموزش و پژوهش در اندیشه مقام معظم رهبری پرداخته‌اند و با فعالیت جمعی از طلاب و دانشجویان در دست توولید قرار گرفته است.
 
کتاب «سیر مطالعاتی با اندیشه آیت‌الله العظمی خامنه‌ای» به همت علی خاک رنگین، فاطمه تقی زاده، مهدیه شیروانی، فروغ آسایش و حمیده روح‌پرور پس از حدود دو سال فعالیت در قطع وزیری، حدود ۶۰۰ صفحه، و دارای ۷ فصل تدون شده است.

این کتاب بنا بر اظهارنظر تولیدکنندگان آن دارای ۶ ویژگی است که از جمله آنها می‌توان به دارا بودن معرفی کمی و کیفی از ۱۳۳ کتاب برتر در حوزه اندیشه مقام معظم رهبری، ارائه ۴ مدل سیر مطالعاتی متفاوت، متناسب با نیاز مخاطب و براساس منظومه فکری مقام معظم رهبری، تقسیم بندی کتب موجود در ۲۵ موضوع کلان، معرفی ۱۱۰ سخنرانی گفتمان ساز رهبر معظم انقلاب، معرفی ۲۲ پیام جریان ساز که باید خوانده شود و دارا بودن سیر تا پیاز نکات، جداول و فرم‌های لازم بمنظور برگزاری کارگروه‌های سیر مطالعاتی اشاره کرد.
کد مطلب : ۲۷۸۱۷۲
http://www.ibna.ir/vdcefv8wwjh8fzi.b9bj.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما