برپایی کارگاه‌ آموزشی «نیما؛ آغازگر شعر متفکر بومی» در حاشیه نمایشگاه تاریخ محلی مازندران برگزار می‌شود.
برگزاری کارگاه «نیما؛ آغازگر شعر متفکر بومی»
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، به نقل از روابط عمومی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران؛ نمایشگاه تاریخ محلی مازندران از سلسله نمایشگاه‌هایی که به همت سازمان اسناد و کتابخانه ملی برگزار می‌شود با حضور رییس این سازمان و استاندار تهران و نیز جمعی از شخصیت‌های شاخص علمی، فرهنگی و سیاسی این خطه‌ کهن افتتاح شد.

در این نمایشگاه که به مدت 10 روز از بیستم الی سی‌ام خردادماه در موزه کتاب و میراث مستند سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران درحال برگزاری است بیش از ۱۰۰ برگ سند تاریخی، ۴۰ تابلوی نفیس از آثار خوشنویسی و نقاشی، ۲۵ کتاب تاریخی شامل نسخ خطی، سنگی و سربی،‌ 11 نشریه تاریخی وهمچنین ۱۴۰ قطعه عکس از وقایع و رویدادهای مختلف دو قرن اخیر در استان مازندران به نمایش گذاشته شده است.

از جمله برنامه‌هایی که در حاشیه این نمایشگاه پیش‌بینی شده است می‌توان به برپایی کارگاه آموزشی «آسیب‌شناسی موسیقی مازندران» و «نیما؛ آغازگر شعر متفکر بومی» اشاره کرد.

کیوان پهلوان به‌عنوان سخنران و مدرس در کارگاه آموزشی «آسیب شناسی موسیقی مازندران» حضور خواهد یافت. این کارگاه شنبه 25 خردادماه از ساعت 14 تا 16 برپا می‌شود.

محمدعظیمی نیزمسئولیت تدریس کارگاه «نیما؛ آغازگر شعر متفکر بومی» را که چهارشنبه 22 خردادماه از ساعت 14 الی 16برگزار می‌شود برعهده دارد.

گفتنی است؛ حضور و شرکت در این دوره‌های آموزشی برای عموم آزاد بوده و در پایان این دوره‌ها برای شرکت‎کنندگان گواهی آموزشی صادر می‌شود. بازدید از این نمایشگاه همه روزه غیر از ایام تعطیل از ساعت ۸ الی ۱۶ برای عموم علاقه‌مندان آزاد است.
کد مطلب : ۲۷۶۷۹۳
http://www.ibna.ir/vdcb90b5frhbzzp.uiur.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما