?> ?> استفاده از ظرفیت‌های بالقوه‌ برای رشد فعالیت‌های کتابخوانی | ایبنا
جلسه آموزشی و توجیهی فعالیت‌های ترویجی کتابخوانی در استان البرز برگزار شد و مساله رشد فعالیت‌های کتابخوانی در این نشست مورد بحث قرار گرفت.
استفاده از ظرفیت‌های بالقوه‌ برای رشد فعالیت‌های کتابخوانی
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز، اولین جلسه در خصوص فعالیت‌های ترویجی کتابخوانی دفتر مطالعات و برنامه ریزی فرهنگی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در استان البرز با حضور ابراهیم حیدری، مدیرکل دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی فرهنگی و کتابخوانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و ناصر مقدم، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز و نمایندگان شهرداران، ‌دهیاران، ‌روسای ادارات تابعه، ‌اداره کتابخانه‌های عمومی البرز، مدیران کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان، ‌نماینده اداره کل بهزیستی، ‌اتحادیه کتاب فروشان و سایر نهادهای فرهنگی برگزار شد.
 
مدیرکل دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی فرهنگی و کتابخوانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در این نشست اظهار داشت: ‌با رویکرد و هم‌افزایی کلیه ارگان‌ها و نهادها و سازمان ها باید برای ترویج کتاب و کتاب‌خوانی تلاش کنیم.
 
این جلسه با محور های پایتخت کتاب، جشنواره روستایی دوستدار کتاب، جشنواره تقدیر از مروجان کتاب، جام باشگاه‌های کتاب و کتابخوانی کودک و نوجوان برگزار شد و ابراهیم حیدری در این جلسه به تشریح فعالیت‌های ترویجی این دفتر در راستای گسترش و ترویج کتاب و کتابخوانی در کشور پرداخت.

او در ادامه صحبت‌های خود با اشاره به گسترش و نهادینه شدن این فعالیت‌ها در سراسر کشور و همراهی تمامی استان‌های کشور با این فعالیت‌ها از مسئولین نهادهای دولتی و غیردولتی، سازمان‌ها و بنگاه‌های خصوصی، سمن‌ها و تشکل‌های مردمی استان البرز برای برگزاری هر چه بهتر این برنامه‌ها و همراهی و همدلی این ارگان‌ها با این برنامه‌ها دعوت به عمل آورد.
 
حیدری با اشاره به اینکه استان البرز یکی از بزرگترین و پرجمعیت‌ترین استان‌های کشور است، اظهار داشت: انتظار می‌رود این استان با توجه به ظرفیت‌های بالقوه‌ای که دارد امسال این فعالیت‌ها را جدی‌تر دنبال کند و با همراهی تمامی ارگان‌های این استان شاهد رشد و شکوفایی هر چه بهتر این فعالیت‌ها در این استان باشیم.
 
این جلسه با سوالات حاضرین و پرسش و پاسخ در مورد این برنامه ها و فعالیت ها به پایان رسید.
کد مطلب : ۲۷۶۷۶۵
http://www.ibna.ir/vdcaiinum49n001.k5k4.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما