پرونده محرمانه و منتشر نشده از یک فتنه بزرگ؛

«شبیخون به خفاش» در بازار کتاب

«شبیخون به خفاش»، نوشته سردار محمد ستاری وفایی به پرونده‌های محرمانه و منتشر نشده ار فتنه‌ای بزرگ پرداخته که از سوی انتشارات شهید کاظمی منتشر شد.
«شبیخون به خفاش» در بازار کتاب
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، کتاب «شبیخون به خفاش»، مروری بر اسناد محرمانه و منتشر نشده‌ای از حفاظت اطلاعات در ابتدای دهه 60 است كه به غائله بسيار وسيع فتنه ايجاد شده از سوی منافقين در اين دهه و در شهر تبريز در قالب رمان می‌پردازد.
 
این کتاب از فتنه‌ها و دسیسه‌هایی می‌گوید که ناپیدا و نانوشته‌اند! فتنه‌هایی که در سال 1358 در حساس‌ترین منطقه کشور، آذربایجان، آتش دشمنی را بر نهال نورسیده انقلاب برافروخت تا هرگز قامت راست نکند. از پرونده‌های محرمانه‌ای می‌گوید که پر بود از نقشه‌های ظریف و ناجوانمردانه برای نابودی و زوال انقلاب اسلامی‌مان. حکایت هیجانی و جذاب شبیخون به خفاش حکایت مردانی است که در لحظه و به موقع، این دسیسه را شناختند و در عملیاتی شگرف، خواب عمال استکبار را آشفته کردند. این کتاب پرده از حقایقی بر‌می‌دارد که چیزی جز واقعیت نبوده است؛ حقایقی بزرگ از پشت‌صحنه‌های کوچه‌های تبریز انقلاب.
 
در برشی از کتاب می‌خوانیم: «خیلی خونسرد ولی اخم‌آلود از ماشین پیاده شد که بلافاصله بچه‌ها، گونی را از پشت روی سرش کشیدند و گفتند : اگر صدایت دربیاید، یک گلوله حرامت می‌کنیم. به دستش دستبند زدیم و او را سوار ماشین خودمان کردیم. در یکی از کوچه‌باغ‌های اطراف، پس از بستن دهان و چشم و پاهایش، او را در صندوق عقب جا دادیم و به سمت قراملک راه افتادیم. هنگام دستگیری می‌گفت من تبعه شوروی هستم»، شما حق ندارید مرا دستگیر کنید....»
 
کتاب «شبیخون به خفاش» در قطع رقعی به بهای 30 هزار تومان، از سوی انتشارات شهید کاظمی راهی بازار شد.
 
علاقه‌مندان می‌توانند از طریق سایت manvaketab.ir با تخفیف ویژه این کتاب را تهیه کنند و یا از طریق ارسال نام کتاب به سامانه پیام کوتاه 3000141441 کتاب را با پست رایگان دریافت نمایند.
کد مطلب : ۲۷۶۳۹۴
http://www.ibna.ir/vdci3qar5t1ayp2.cbct.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما