با انعقاد تفاهمنامه‌ای سه‌جانبه میان بیمارستان آیت‌الله یثربی کاشان، نهاد کتابخانه‌های عمومی و کتابخانه ملامحسن فیض‌ کاشانی، بیش از 80 درصد کارکنان این بیمارستان دوستدار کتاب، به عضویت کتابخانه‌های عمومی درآمدند.
کارکنان بیمارستان دوستدار کتاب عضو کتابخانه‌های عمومی شدند
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در اصفهان، در سی و چهارمین نشست از سلسله نشست‌های کتابخوانی در بیمارستان آیت الله یثربی کاشان (بیمارستان دوستدار کتاب کشور)، طی انعقاد تفاهمنامه‌ای میان این بیمارستان، مدیریت نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور و کتابخانه ملامحسن فیض کاشانی، بیش از 80 درصد کارکنان بیمارستان به عضویت سراسری کتابخانه‌های کشور در آمدند.

در این جلسه، فصل دوم کتاب «هفت عادت خانواده‌های کامروا» از سوی رضا نعناکار، مدیرعامل موسسه محب سلامت کاشان مورد نقد و بررسی قرار گرفت.

نعناکار در این نشست به ویژگی خانواده‌های موفق پرداخت و گفت: هر خانواده‌ای باید رسالت‌نامه خانوادگی تهیه کند و به هر بند آن پایبند باشد.

وی دوست داشتن بی‌قید و شرط، احترام به عقاید، سلائق و استقلال اعضاء، وقت گذاشتن با کیفیت برای خانواده و تلاش مستمر برای ایجاد خانواده سالم و شاد را از نکات مهم این رسالت نامه برشمرد.

در بخشی از این کتاب می‌خوانیم:

در دوران سالخوردگی هرگز از قبول نشدن در یک آزمون، برنده نشدن در یک مزایده یا نبستن یک قرارداد پشیمان نخواهید شد، ولی از نبودن با والدین و همسر، فرزند و یا دوست خود پشیمان می‌شوید. موفقیت جامعه به این بستگی ندارد که در مراکز دولتی چه می‌گذرد، بلکه بسته به این است که در خانه خودمان چه اتفاقی می‌افتد.
کد مطلب : ۲۷۶۱۲۸
http://www.ibna.ir/vdcdx90xjyt05f6.2a2y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما