کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

برگزاری ۱۷ جشنواره فرهنگی در هفته قرآن و عترت کهگیلویه و بویراحمد

31 ارديبهشت 1398 ساعت 9:06

مدیر اداره قرآن و عترت اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری ۱۵ الی ۱۷ جشنواره فرهنگی، هنری و قرآنی در قالب هفته قرآن و عترت در سطح این استان خبر داد.


به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در کهگیلویه و بویراحمد به نقل از روابط عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد، جان‌محمد خوب‌پور گفت: هر ساله یک برنامه شاخص قرآنی به استان کهگیلویه و بویراحمد واگذار می‌شود که سال گذشته جشن رمضان با اجرای بیش از ١٠٠ برنامه در سطح شهرستان‌های استان برگزار شد.

وی اظهار داشت: این جشن در قالب محافل انس با قرآن، برنامه‌های هنری، نمایشگاه قرآن و تجلیل بیش از ٣٠٠ فعال قرآنی صورت گرفت.

مدیر اداره قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با بیان اینکه امسال جشن رمضان به استان واگذار نشد، ادامه داد: امسال هفته قرآن و عترت را داریم که در ماه مبارک رمضان نشست‌های آن برگزار می‌شود.

این مسئول فرهنگی و قرآنی یکی ار پیشنهادها برای هفته قرآن و عترت را بحث آموزش دانست و اضافه کرد: آموزش‌های تخصصی از طرف اساتید موسسات قرآنی در سطح شهرستان‌ها برای افرادی که اشتیاق حضور دارند، برگزار شود.


کد مطلب: 275990

آدرس مطلب :
http://www.ibna.ir/fa/naghli/275990/برگزاری-۱۷-جشنواره-فرهنگی-هفته-قرآن-عترت-کهگیلویه-بویراحمد

ایبنا
  http://www.ibna.ir