روز شلوغ مجمع ناشران انقلاب اسلامی در نمایشگاه کتاب؛

جشن فروش یک‌میلیون‌وصدهزارتایی «سلام بر ابراهیم 1»

جشن فروش یک‌میلیون ‌و صدهزارتایی کتاب «سلام بر ابراهیم 1» و رونمایی از کتاب «کوفه» جدیدترین اثر محمدحسین رجبی دوانی، ازجمله برنامه‌های مجمع ناشران انقلاب اسلامی در سومین روز نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران است.
جشن فروش یک‌میلیون‌وصدهزارتایی «سلام بر ابراهیم 1»
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، غرفه مجمع ناشران انقلاب اسلامی همزمان با سومین روز از سی‌ودومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، با چند برنامه ویژه، میزبان اهالی فرهنگ و ادب خواهد بود.
 
نشست تخصصی «افول ارزش‌های ایرانی‌اسلامی در ادبیات داستانی» با حضور سیدمجید طباطبایی؛ عضو هیأت علمی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی، از ساعت 10 تا 11:30 در این غرفه برگزار خواهد شد.
 
رونمایی از کتاب «کوفه» دومین برنامه مجمع ناشران انقلاب اسلامی در این روز است که از ساعت 11:30 تا 13 با حضور حجت‌الاسلام حامد کاشانی و محمدحسین رجبی روانی؛ نویسنده این کتاب، دکتر رجبی دوانی برگزار می‌شود.
 
مظفر سالاری، نویسنده رمان‌های پرفروش «رؤیای نیمه‌شب» و «دعبل و زلفا»، مهمان بعدی این غرفه است. در این برنامه از کتاب «شب صورتی»، آخرین اثر مظفر سالاری رونمایی خواهد شد.
 
همچنین از ساعت 16 تا 17، جشن یک‌میلیون ‌و صدهزارتایی‌شدن کتاب «سلام بر ابراهیم ۱» با حضور ناشر این کتاب برگزار می‌شود. نویسنده این کتاب هم برای نخستین‌بار در یک نشست عمومی حضور خواهد داشت.
 
بخش پایانی برنامه‌های غرفه مجمع ناشران انقلاب اسلامی در سومین روز از نمایشگاه کتاب تهران، کنفرانس خبری جایزه فلسطین با حضور مهمانان خارجی ازجمله طراد حماد، دکتر ثائر زین‌الدین، صلاح زواوی، نضال الصالح، بدیع الصقور، سیدصادق الشرفی و صابر کربلایی از ساعت 17:30 تا 19:30 است.
کد مطلب : ۲۷۴۶۵۱
http://www.ibna.ir/vdccp0qis2bqme8.ala2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما