معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: نشر شاهد با عرضه 200 عنوان کتاب در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران و برگزاری دو نشست تخصصی نقد و بررسی کتاب و رونمایی از تازه‌ترین کتاب‌های حوزه ایثار و شهادت، حضوری فعال دارد.
​نشر شاهد با 200 عنوان کتاب در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، به نقل از روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگان، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدحسن کاویانی‌راد از مجموعه «وصیت‌نامه کامل شهدای استان خراسان رضوی دفتر اول و دوم»، «وصیت‌نامه کامل شهدای استان چهارمحال و بختیاری»، «وصیت‌نامه کامل شهدای استان کردستان، دفتر دوم»، «فرهنگ اعلام شهدای تهران بزرگ جلد 1 تا 3»، «یک خط زندگی»، «مهرنگاران»، «آخرین زره پوش»، «پازل»، «رستگاری در جزیره»، «وصیت‌نامه کامل شهدای البرز، دفتر اول» به عنوان آثار تازه‌ای یاد کرد که در نمایشگاه کتاب رونمایی می‌شوند.
 
وی بابیان اینکه در سی‌ودومین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، نزدیک به 20 عنوان کتاب چاپ نخست عرضه می‌شود، افزود: درمجموع، حدود 60 عنوان کتاب در سال 1397 منتشر شد که شماری از این آثار نیز چاپ مجدد بوده‌اند.
 
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید، اظهار کرد: 42 کتاب نیز ویژه گروه سنی کودک و نوجوان در نمایشگاه کتاب عرضه می‌شوند که 15 عنوان از این تعداد از مجموعه «قصه فرماندهان»، 5 جلد از مجموعه ترکش‌های لغزنده و 5 جلد نیز از مجموعه حکایت سرداران به چاپ مجدد رسیده است. همچنین 20 درصد تخفیف برای آثار نشر شاهد در نمایشگاه درنظر گرفته ‌شده است.
 
حجت‌الاسلام کاویانی درباره دیگر برنامه‌های غرفه نشر شاهد در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران توضیح داد: نویسندگانی که آثاری از نشر شاهد به چاپ رسانده‌اند در غرفه این انتشارات حضور خواهند یافت. همچنین نرم‌افزار «تفال به وصایای شهیدان» که در سال‌های گذشته با استقبال مواجه بود در این دوره نیز فعال می‌شود.
 
غرفه نشر شاهد در شبستان اصلی، سالن خانلری در سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از 4 تا 14 اردیبهشت 1398 در مصلای امام خمینی (ره) میزبان علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی است.
 
کد مطلب : ۲۷۴۴۸۹
http://www.ibna.ir/vdcbwab59rhbzap.uiur.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما